2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820074 بازدید | 669165 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چند وقت پیشا یه ست خواب دم دستی درست کردم یه پتو بافتم کوسن دوختم همرو از نت سرچ کردم درست کردم خ ...

آره واقعا منم همش خودم باید پیشنهاد بدم بریم جایی وگرنه هیچی🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😉😉😉 تازه پیشنهاد میدم میگه آنفولانزا هست خطر داره🥴🥴🥴🥴

2731
قربونت عزیزم من چیزی جز مقالات در این زمینه رو نگفتم، واقعا اگر موثر بود تو خونه موندن خودم اولین ن ...

نه زینبی جون چون جنینم یا یکی مونده یا دوتا ...یعنی من فکر میکردم دوتامونده ولی گفتن شایدهم یکی مونده..دیگ اگه به اونا بود گفتن انتقال نده از اول شروع کن ..من اصرار کردم هرچی مونده انتقال بدن اونا هم (سه تا خانم دکتر )بالحن شوخی گفتن پس نچرال برات انتقال میدیم که زیاد هزینه نکنی یعنی امید نداشتن(ولی از قدرت خدا بیخبرن )خدا همیشه تو اوج ناامیدی و دقیقه نودی به دادم رسیده..هیچی دیگ روم نشد بگم آزمایش هارو تکرار کنین..با یدوفولیک و پردنیزولون و امگا سه دارم آماده میشم برای انتقال جنین ..خیلی هم التماس دعا دارم(مثبت بشم روی دکترا کم شه😉😉😉)

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
یکی از فامیلامون ۵ بار انتقال داد هر دفه مرخصی میگرفت اصا تکون نمیخورد  منفی شد دیگه دفه ششم گف ...

خداروشکر انشاءالله ماهاهم زودی از انتظار در بیاییم آمین

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
2740
دخترا یه چیزی بگم شما دارین در این مورد حرف میزنین من دلم غش میره میگم آخ یه روز بشه منم از تهوع بار ...

قربونت بشم از خدا کم نخواه، تهوع نابود کننده س 

بگو خدایا حالا که میدی بی درد سر لک و تهوع و سرکلاژ و سلفری و... اینا بده

قبلش کلی درد سر میکشیم حداقل بعدش راحت باشیم

😢😢😢😢 نذار معده ات خالی بمونه البته گناه داری کسی هم نیست ازت پرستاری کنه سعی کن یکی بیاد برات ...

سرمم دیگه اثر نمیکنه زینب جون.نمیدونم چرااینجور شده.چند روزه فقط اب میخورم.معده مو شستشو میدم یه جورایی 😣 هرروز بدتر میشم بجای اینکه بهتر بشم و کمتر شه..

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

سلام به همه دوستان 

زینب جون و بقیه کسایی که اطلاعات دارید میشه یکی منو روشن کنه کامل بگه سه خطی بودن رحم چی هست؟؟؟

من هرچی نت رو زیر و رو میکنم در مورد تری لاین بودن رحم مطلب خوب و کاملی پیدا نمیکنم🤨🤨

چرا خیلی سخت رحم سه خطی میشه؟؟؟ 

باید چیکار کردی سه خطی بشه🤔🤔🤔🤔🤔

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
2706