2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821415 بازدید | 669213 پست
منم نگفته میدونم بگیم پشیمون میشیم،  نتیجه گفتن ها فقط چند چیزه،،،  بعضی ها میخوان غصه بخو ...

اگه فکرمیکنی دلسوزتون هستن بگو.ولی هیچ دردی ازادم دوانمیشه.من گفتم الان هفت ساله ازدواج کردم خودم راانگشت نمای همه کردم وجاری دوساله عروسی کرده یک ماهه دیگه میزادمن میمونم کلی حرف وحدیث.ای کاش ازهمون اول گفته بودم نمیخام فعلا.تاهروقت که میشد

بله انوکسا4000بود...من اگه سرسوزنم اندازه سوزن پنسیلین هم بود باز تزیق میکردم تواین راه ivf اونقدر س ...

عزیزم انشالله که جواب میگیری به زودی🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم واریکوسل گرید 3 بوده و عمل کرده حالا واریکوسل نداره ولی تعدادش کم شده، 7 میلیون، تا حالا هم هر ...

عزیزم دکتر طاهری پناه به شدت روی پودر پروکسید پلاس تاکید داره.همسرم گفت فرتیل اید میخورم گفت پروکسید پلاس به مراتب بهتره.راستش توضیح هم داد که چرا اما یادم نیست!😕😔😕😔

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
شوهرم واریکوسل گرید 3 بوده و عمل کرده حالا واریکوسل نداره ولی تعدادش کم شده، 7 میلیون، تا حالا هم هر ...

گرده نخل باعسل که میگن خوبه.نمدونم یه خانمی میگفت مرکزال اسحاق قم زالومیندازن ودارومیدن البته داروهاش گرونه وگیاهی

2731
هیدرویعنی چی؟؟

یه ترشحاتی دارن که جنین رو از بین میبرن. عزیزم فکرت رو درگیر نکن من که پزشک شما نیستم. کاش بتونی با نرکزت تماس بگیری معادلش تزریقی بهت بدن

سلام دوستای گلم خوبین..دلم براتون.تنگ شده..کلا مشغول پسرم.هستم و وقتایی ک.میخابه منم ازبیخوابی میخاب ...

عزیزم خدا قوت و التماس دعا🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
سلام دوستای گلم خوبین..دلم براتون.تنگ شده..کلا مشغول پسرم.هستم و وقتایی ک.میخابه منم ازبیخوابی میخاب ...

نه اتفاقا منم هی چک میکنم میگم حتما سرش گرمه به سلامتی🌷🌷

عزیزم دکتر طاهری پناه به شدت روی پودر پروکسید پلاس تاکید داره.همسرم گفت فرتیل اید میخورم گفت پروکسید ...

مرسی عزیزم، همون پروکسید پلاس را هم میخرم بهش میدم، جهنم و ضرر ، اینهمه خرج اینم روش، روزی چندتا میخوره؟

2740
مرسی عزیزم، همون پروکسید پلاس را هم میخرم بهش میدم، جهنم و ضرر ، اینهمه خرج اینم روش، روزی چندتا میخ ...

روزی یه ساشه رو تو یه لیوان آب یا آبمیوه باید حل کرد و خورد. رو خودش نوشته ۲ تا ساشه در روز.اما دکتر طاهری پناه گفت روزی یکی

عزیزم الان ناراحتی اینو میگی  معلومه خیلی بهت فشار اومده  حتما قل اول هست حالش هم خوبه،& ...

ایشالله که هرچی صلاحه همون بشه انقدر التماس خدارو کردم که مادر بشم اونوقت شوهرم... هرچی خدا بخواد همون بشه من دیگه به زور نمیخوام ، زینب مهربونم ممنونم ازت🥰🥰🥰

جدی میگی؟ وای خیالم راحت شد پس من دیگه دکتر نمیرم میمونم خونه استراحت میکنم خیلی سرم گیج میره فقط ،خ ...

هم به خاطر بارداری هست هم از دست رفتن خون زیاد

گلم هر روز گوشت قرمز داشته باش تو برنامه ات یا بلدرچین

میتونی گوشت یا بلدرچين رو بذاری داخل شیشه مربا همراه پیاز، ادویه لازم نداره

بعد در شیشه رو محکم کن بذار داخل قابلمه پر آب تا آروم پخته بشه 

بلدرچين نهایت دو ساعته پخته گوشت ولی طول میکشه

من از شب تا صبح روی شعله کم میذاشتم 

بعد تمام اونها رو با عصاره داخلش بخور حسابی خاصیت داره