2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842099 بازدید | 670571 پست
نه عزیزم اما اکثرا اونایی که جنین بلاس انتقال داده بودن حتی روز ده آزمایش شون مثبت میشه پس قبل روز د ...

عزیزم منم تجربشو دارم بهت حق میدم این دو هفته انتظار واقعا آدمو کلافه میکنه😔 امیدوارم این سری مامان بشی تلافی این روزا دربیاد❤❤❤

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
تبریک عزیزم. خب خدارو شکر مبارک باشه. ایشالا هرچندتا نی نی که میخوای خدا از اینا بهت بده 

فدات عزيز دلم ،ايشالا

اميدوارم هركي ميخاد خدا بهش بده و كسي رو نااميد نكنه❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر من پی ار پی روی ضخامت خیلی تاثیر مثبت داره.من چندین بار انجام دادم

چی بگم عزیزم دکتر من قبولش نداره البته من تا الان مشکل ضخامت نداشتم خداروشکر با همون استرادیول خوب بوده

2731
عزیزم ببخشید مشکل کیست یا چیز دیگه ای دارین که خراش انجام دادین و انتقال منفی شد؟آخه منم خراش انجام ...

نه هیچ مشکلی نداشتم بار اولمم بود میخواستم انتقال بدم دکترم گفت خوبه شانست رو بالا میبره که انجام دادمو بی فایده بود، من موقع خراش خیلی دردم گرفت نمیدونم خوب واسم انجام ندادن یا حالا هرچی ولی دیگه هیچوقت دوست ندارم تجربش کنم

وايييييي بچه ها. دارم از خوشحالي ميميرمممممم الان كارت جنينو شوهرم گرفت گفت ٣٨تا جنين تشكيل شده اونم ...

هزارماشاالله چقدر عالی، دیگه خیالت راحت حتماااا مامان میشی به امید خدا😍😍😍

2740
زينبي جون دولتي ديگه آره؟! تعريفش رو شنيدي؟! من خيلي غصه دارم 😢٣٤ سالمه تازه ميخوام برم تو سي ...

سلام عزیزم ان شاالله مامان میشی با همون نگران نباش 

آره گلم طالقانی دولتیه ولی تا وقتی جنین داری نیاید فکرای ديگه بکنی 

عزیزم به خاطر بالا رفتن احتمال لانه گزینی این سری دوبار دیفرلین دادن بهت و چون آندو داشتی

ال دی هم برای خاموش کردن تحمدان ها و درنتیجه رحم هست تا آمادگی برای پذیرش جنین بالا بره

مررررسي زينب جون❤️  اره فكر كنم دوصفر لازمه چون ميدونم بچه هام لاغرن از بس چيزي نميتونم بخورم& ...

عزیزم خوراک الانت مهم نیست، از ذخایر بدنت اونا هر چی نیاز دارن بر میدارن ولی کلا دو قلوها چون اغلب زودتر سزارین میشن و جاشون کمه ظریف ترن😍😍😍😍

کارم سبکه... تا 6 ماهگی؟؟؟؟ من تا آخرش باید برم ولییییی تازه بعد از مرخصی زایمان هم میام سر کار. 14 ...

آهان پس اگر سبکه تا هر وقت دکترت اجازه داد برو

یادمه اوایل تاپیک یه خانمی بود با سه قلو تا هفته های آخر رفت

عزیزم خوراک الانت مهم نیست، از ذخایر بدنت اونا هر چی نیاز دارن بر میدارن ولی کلا دو قلوها چون اغلب ز ...

انشاالله من اون روزو ببينم البته همه مامانا 🤲🏻🤲🏻

اره شنيدم زودتر سز ميشن ولي تو بيمارستان كه بودم اونايي كه دوقلوبودن پرسيدم بچه هاشون دنيا اومده بودن تا ٣٨هفته تو شكمشون بوده 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
زینب جان شما چرا بعد مثبت شدن نرفتی سر کار؟ استعلاجی گرفتی یا کلا ول کردی کارتو؟

گلم رفتم ولی لکه بینی شروع شد و بعدم تهوع های وحشتناک و بعدم سرکلاژ 

کارم سنگین بود و کلی استرس داشت مجبور شدم ولش کنم 

2706