2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6868050 بازدید | 672576 پست
گلم دفعه قبل که تعداد زیاد داده رو نمیدونم علت چی بوده ولی قطعا تو اون دوز اثرش متفاوت بوده ولی این ...

درسته عزیزم البته جابجا گفتیا😅 اون سری تک دوز بود این سری زیاد

ممنون از وقتی که میذاری خیلی با ارزشه برام😍😍😍

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ممنون.اما امروز بی بی چکم منفی شد. دیگه هیچ امیدی تدارم.اینقدر گریه کردم😭😭😭😭

دوست یکی از دوستانی که اینجا تو این سایت هستن روز یازده بی بی گذاشته بود منفی بود دیگه هیچ امیدی نداشت اما روز پانزده که رفت آزمایش داد با بتای بالا مثبت شد.

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
سلام عزیزم، بیمارستان طالقانی ولنجک

زينبي جون دولتي ديگه آره؟! تعريفش رو شنيدي؟!

من خيلي غصه دارم 😢٣٤ سالمه تازه ميخوام برم تو سيكل انتقال كلا هم يه جنين دارم رو رويان فردا اولين سونوم رو بايد بدم بهم گفتن سيكلت لانگ و دو ماه و نيم طول ميكشه انتقالت 😔شما ميدونيد چرا يه ماه ال دي و دوتا آمپول ديفرلين ميدن؟!قبلا يه ديفرلين ميدادن

دعا كنين با همين يه جنين مامان بشم😢وگرنه دوباره همه چي بايد از اول شروع بشه من آندومتريوز گريد ٤ دارم البته ٥ ماه عمل مردم و متاسفانه طبيعي باردار نشدم

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
عزیزم چون دو قلو داری دوصفر بگیر حتما  0هم یعنی نیوبرن، میگن تا دو سه هفته نیاز میشه ولی دو ق ...

مررررسي زينب جون❤️ 

اره فكر كنم دوصفر لازمه چون ميدونم بچه هام لاغرن از بس چيزي نميتونم بخورم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
دوستان سايز دو صفر و نيوبرن يعني چي ؟ بعد واسه روزاي اول نوزادي بايد ٠تا٣ماه بگيريم ؟

عزيزم new born يعني همون بدو تولد كه معمولا تا همون يك ماه اندازه ميشه البته من الان كه پسرم ٣ ماهش داره تمام ميشه هنوز چند تا از همون لباسهاي new born رو هم تنش ميكنم ولي ديگه داره كوچيك ميشه ، دو صفر هم كه ديگه خيلي كوچيك هست نگيري بهتره همون صفر تا ٣ ماه كاربردي تر هست معمولا .

عزیزم اینو داده 

مرررسي عزيزم

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سما جان استراحتت چجوري بود بعد انتقال؟ جنينات چند روزه بودن و خودت چند سالته؟

تا روز 6 خونه مامانم بودم استراحت میکردم فقط تو خونه راه میرفتم یکم... از روز 7 هم رفتم سر کار فقط حرکاتم آهسته بود و سنگین بلند نکردم...

جنین هامم هم دو روزه هم 5 روزه بودن

خودمم 36 سالمه

2706