2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851670 بازدید | 671345 پست

و یه سوال دیگه،دکتر برا من پیورگان 300 نوشته،و گفته روزی 150 واحد.دو روز گذشته که یه دونه از این آمپولا رو استفاده کردم به اندازه شاید 60,70 واحد توو بسته ش مونده.حواسمم بود که بردم برام بزنن حتما 150 واحد بزنن.حالا به نظرتون اون مقدار که ته آمپول مونده قابل استفاده س و اینکه چجوری استفاده کنم؟

و یه سوال دیگه،دکتر برا من پیورگان 300 نوشته،و گفته روزی 150 واحد.دو روز گذشته که یه دونه از این آمپ ...

من آمپول سینال اف که داشتم همینجوری بود آخرش اضافه اومد منم شک کردم نکنه درجه هاشو اشتباه زده باشم آخرشم زدم بعد که به دکترم گفتم گفت این آمپولا همیشه یه مقدار اضافه تر داخلشون دارن ولی حالا که زدیش دیگه اشکال نداره مشکلی پیش نمیاد😊 ولی شما همون اندازه ای که گفتن تزریق کن

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اتفاقا منم گفتم اون یه مقدار رو هم بزنم،آخه حیفه کلی پولشه 🤑😒😅

اتفاقا دکترمم به شوخی همینو بهم گفت، گفت نخواستی اون یه ذره هدر بره😅😅😅

و اینکه شما عوارضی نداشتین وقتی آمپول رو میزدین؟

فقط دل درد یه کم اذیتم میکرد قبل از پانکچر ولی بعدش که هایپر شدم خیلی چیزا😕

سلام بهار جون ، خوبي خانمي ؟ دختر گلت حسابي بزرگ شده و شيطون . 😍😍😍 خودت چطوري ؟

سلام عزیزم شما خوبی نینی کوچولوهات خوبن🥰

دختر من بله حسابی شیطون شده و همش دنبالشم مثل فرفره از دستم چهار دست و پا در میره😁

ممنون از احوالپرسیت😍🥰

بچه ها من وارد ششمین روز انتقال شدم اما انگار نه انگار سه تا جنین پنج روزه انتقال داده بودم اما انگار خبری نیست بدجوری دلم گرفته من فقط همین سه تا رو داشتم خدایااااا😭😭😭😭😭😭

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
بچه ها من وارد ششمین روز انتقال شدم اما انگار نه انگار سه تا جنین پنج روزه انتقال داده بودم اما انگا ...

به سلامتی عزیزم

یعنی انتظار داری جوجه هات از الان لگد بزنن😅 شوخی کردم عزیزم باور کن علامت نداشتن خیلی بهتره چون یه وقتایی همون علائم همش بخاطر داروهاست، انشاالله که مثبت میشی

منم ال دی شروع کردم بعدش برم انتقال، قراره جنینامو بذارن بلاست بشه استرس دارم از بین نرن یه وقت، خداروشکر شما جنینای خوبی گذاشتی

به سلامتی عزیزم یعنی انتظار داری جوجه هات از الان لگد بزنن😅 شوخی کردم عزیزم باور کن علامت نداشتن خ ...

نه عزیزم اما اکثرا اونایی که جنین بلاس انتقال داده بودن حتی روز ده آزمایش شون مثبت میشه پس قبل روز ده حتما یه دونه علایم رو داشتن دیگه من 44تا تخمک داشتم اما نابالغ بودن فقط سه تا جنین داشتم که اونا رو هم انتقال دادم نگران نباش که این استرس بدجوری پدر ادمو در میاره کاش میشد زودتر آزمایش داد تا از فکر این قضیه اومد بیرون که منو پیر کرد ivf 😭😭😭

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
سلام دوستان،دو سه روزه آمپول پیورگان رو میزنم. هم معده درد دارم هم معذرت میخوام،بیرون روی دارم. می ...

امپول های منم پیورگان بود اما این عوارض رو نداشت برام

نه عزیزم اما اکثرا اونایی که جنین بلاس انتقال داده بودن حتی روز ده آزمایش شون مثبت میشه پس قبل روز د ...

عزیزم چه انتظاری داری.

من که از همه زودتر علاییم شروع شد اینجا، روز نه و ده شروع شد ، روز ۱۱ تازه بی بی چک هاله انداخت.

با بتای ۳ هزار و دوقلویی.

خیلی زود دنبال علائمی.

تازه این من بودم . بقیه واقعا تا دم دمای آزمایش ازعلائم خبری نبود

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

الان آزمایش دادم ساعت 12آماده میشه تو را خدا برام دعا کنید مثبت بشه و منم مادر بشم 

خدایا شکرت خدایا به همه چشم انتظارا بچه بده ممنون امام رضا جان برا سلامتی دختر عزیز تر از جانم زهرا ساداتم یه صلوات میفرستی 🥰تویی که داری الان این امضا رو میخونی و چشم انتظار نی نی هستی امیدوار باش و کم نیار و دنبال درمانت برو 

دل تو دلم نیست تا ساعت 12 میمیرم و زنده میشم 

خدایا شکرت خدایا به همه چشم انتظارا بچه بده ممنون امام رضا جان برا سلامتی دختر عزیز تر از جانم زهرا ساداتم یه صلوات میفرستی 🥰تویی که داری الان این امضا رو میخونی و چشم انتظار نی نی هستی امیدوار باش و کم نیار و دنبال درمانت برو 
2706