2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6831097 بازدید | 669853 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آنا جون ی سوال  یادمه گفته بودی که شما هم ذخیره ات پایین بوده میشه بگی چند بود؟؟ و اینکه ...

عزیزم من ذخیرم قبل میکروی اول ۱/۴ بود و بعد دو میکرو و قبل میکروی سوم ۱/۱۸ بود پس میبینی خیلیم فرق نکرده بود.......

نگران نباش انقدرا که فکر میکنی ذخیره تکون نمیخوره......

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
عزیزم من ذخیرم قبل میکروی اول ۱/۴ بود و بعد دو میکرو و قبل میکروی سوم ۱/۱۸ بود پس میبینی خیلیم فرق ن ...

خدا کنه

ولی من اسفند پارسال آز دادم ذخیره ام ۱/۲۳ بود، بعد تقریبا هفت هشت ماه بعدش یه جای دیگه آز دادم شده بود ۰/۶ 😢

نمیدونم چرا انقدر به سرعت اومد پایین

شایدم آزمایشگاه اولی که آز دادم دقیق نبوده

حالا همش نگرانم که بعد از میکروم چی میشه

2742
خواهش میکنم عزیزم،فعلا میکرو نکردم آزمایش هورمونی دادم اول پرولاکتینم بالا بود اون خوب شد الان تیروی ...

سلام عزیزم. من رفتم پیش دکتر کشاورزی. گفتن همه آزمایشام کامله فقط عکس رنگی کم دارم که گفتن روز هشتم انجام بشه. فقط نمیدونم کدوم مرکز دقیقتره برای عکس رنگی. میشه در این مورد راهنماییم کنین؟

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
خواهش میکنم عزیزم،فعلا میکرو نکردم آزمایش هورمونی دادم اول پرولاکتینم بالا بود اون خوب شد الان تیروی ...

سلام عزیزم. من رفتم پیش دکتر کشاورزی. گفتن همه آزمایشام کامله فقط عکس رنگی کم دارم که گفتن روز هشتم انجام بشه.

فقط نمیدونم کدوم مرکز دقیقتره برای عکس رنگی. میشه در این مورد راهنماییم کنین؟

سلام عزیزم. من رفتم پیش دکتر کشاورزی. گفتن همه آزمایشام کامله فقط عکس رنگی کم دارم که گفتن روز هشتم ...

سلام گلم،باید بری جایی که سونوگرافی خانم باشه من خودم رفتم بریدگی شهناز اونجا انجام دادم کارشونم خوب بود فقط الان اسمش خاطرم نیست زیززمین بود فک کنم سهیلا بود فقط فامیلیش یادم نیست،راستی رفتی جهاد دانشگاهی یا مطبش؟

سلام عزیزم. من رفتم پیش دکتر کشاورزی. گفتن همه آزمایشام کامله فقط عکس رنگی کم دارم که گفتن روز هشتم ...

یادم اومد اسمه دکتر سونوگرافی سهیلا صفایی پور بود،اگه شهرک مسکن بتونی بری میترا محمدیان هم کارش خوبه

2738
یادم اومد اسمه دکتر سونوگرافی سهیلا صفایی پور بود،اگه شهرک مسکن بتونی بری میترا محمدیان هم کارش خوبه

خیلی لطف کردی عزیزم. ممنون که جواب دادی. راستش چون معرفی نامه همسرم برای معتضدی بود، گفتم اینبارو برم اونجا ببینم چی میگن. رفتم برام تشکیل پرونده دادن و همه آزمایشای خودمو همسرمم گرفتن، منگنه کردن به پرونده! چون پسرمو تو خونه تو خواب گذاشته بودم رفته بودم واینکه همسرم سریع میخواست بره سرکار، خیلی استرس داشتم زودتر کارم راه بیافته! اومدم بیرون باخودم گفتم آخه چرا آزمایشامو دادم بزنن به پرونده!آخه من که نمیخوام اینجا بیام! میخوام وقتی عکس رنگی رو گرفتم یه بار دیگه برم آزمایشامو پس بگیرم!! خلاصه این غریبی خیلی سخته اگه کسی بود پسرمو بذارم پیشش،استرس نداشتم و اینقدر گیجبازی درنمیاوردم اونجا.اصلا کلی سوال داشتم بپرسم که یاد رفت! خودشونم گفتن دوم پریود بعدی بیا! میگم سونوگرافی دکترماندانا کوهساری تو کلینیک مادر برم خوبه؟ اونجا برام نزدیکتره. سپیده سیامکی هم میگن سونوش خوبه. حالا ببینم همسرم کی وقت میکنه یه بار منو ببره جهاددانشگاهی! فقط یه بار بعد ازظهر رفتیم، جاشو یادگرفتیم. میشه بگین ساعت کاریشون چه جوریه و اینکه پنج شنبه ها هم هستن؟

خواهش میکنم عزیزم،کلینیک مادر همه کاراشون خوبه ،سیامکی رو ولی نمیشناسم،جهاد پنج شنبه ها فک نکنم باشن صبح ها هستن تا ساعت ۴ فک کنم دکتر کشاورزی هم روزای ۳ شنبه اونجا هست ظهر به بعد میره شمارشو میخوای بفرستم واست وقت بگیری دیگه تا اونجا هم نری؟

منم پنج شنبه روز 18 سیکلم ميشه خسته شدم بس روزی استرا خوردم روزی شش تا خوردم.. چرا اندمتر م رشد نمی کنه آخه... خدایا کاش کنسل نشه   

درسته که پنج سال شده... درسته که دوبار حس مادر بودن رو برای چهار هفته تجربه کردم وبازم ناامید شدم ولی من ميدونم بلاخره مامان میشم. دوستان لطفا برای مامان شدنم فقط يه لحظه از خدا بخوايد.. برای دومین بار دارم وارد سیکل پانکچر میشم تروخدا برای موفقیت بودنم از خدای مهربون بخوايد فقط یک لحظه... امیدم به خداست دوتا گو گو لی هام رو که از دست دادم باهم بهم بده .خدایا سومین پانکچرم شدم .اخرین انتقالم دادم .دیگ تلاش اخرم بود خدا کمک کن .
خواهش میکنم عزیزم،کلینیک مادر همه کاراشون خوبه ،سیامکی رو ولی نمیشناسم،جهاد پنج شنبه ها فک نکنم باشن ...

آره عزیزم خداخیرت بده. شماره برای وقت گرفتن از دکتر کشاورزیه یا شماره مرکز؟ والا من چند باری به اون شماره 31031 زنگ زدم فکرکنم داخلی 207. اما کسی گوشیو جواب نمیده. اگه تا ساعت 4 باشن میتونم برم.پس یک سره هستن تا 4؟ ببخشید اونجا دکتر ارولوژی برای خود مرکز دارن؟ من میخوام همسرم هم بیشتر بررسی بشه!

مامان سبحان خوبی عزیزم انگار همه ی خانمای ای وی اف ۹۵ اومدن اینجا   بگو اونجا چرا خلوته . عزی ...

سلام به همه دوستان ، خوبي عاطي جون ، بله عزيزم من اينجا بيشتر هستم آخه اون تاپيك كمتر از قديميها هستن و ميام سر ميزنم مييينم كسي هم نيست .

عزيزم آنا جون زحمت كشيد جوابت رو داد من به خاطر دير بالا رفتن ضخامت روز انتقالم ٢٢ سيكل شد ولي به قول مادربزرگم خدا بيامرز دير آيد ، درست آيد . 😘😘😘

آره عزیزم خداخیرت بده. شماره برای وقت گرفتن از دکتر کشاورزیه یا شماره مرکز؟ والا من چند باری به اون ...

آره یکسره هستن،دکتر واسه مردا هم داره دکتر صمد زاده هست، ۳۸۲۲۷۲۴۲ ،۳۸۲۲۷۲۴۳ به این شماره ها زنگ بزن واسه وقت گرفتن

2706