2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6853124 بازدید | 671396 پست
من انتقالم هميشه با بيهوشيه اين سري وقتي لاي در باز شد ديدم ٢ تا خانومه واسه انتقال پاهاشون بالاست ...

واااای عزیزم چه زجری کشیدی این حالت رو تصور کردم داغون شدم . من تازه اومدم تو تاپیک تا جای که تونستم پست هارو خوندم عزیزم نتیجه این انتقالت چی شد؟ به سلامتی مامان شدی 

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉
كاش ميشد از توي بدنمون خبر داشتيم نه ؟؟؟ اينجوري نميخواست هي فكر و خيال كنيم يه نگاه ميكرديم ميفهميد ...

پرپر جون خوبی عزیزم الان تو چه مرحله ای هستی چیکار کردی؟ منم چند ماهه زیر دنده هام سمت راستم همون سمتی که خارج از رحم باردار بودم و لوله رو کات کردن یهو درد میگیره ‌. سونو دادم گفتن پولیپ کیسه صفری دارم که دکتر گوارش گفت دردت اصلا ربطی به پولیپ نداره . یعنی روده هام ازون سمت التهاب داره؟ 

مامان سبحان خوبی عزیزم انگار همه ی خانمای ای وی اف ۹۵ اومدن اینجا   بگو اونجا چرا خلوته . عزیزم شما گفتی روز ۲۲  سیک  انتقا  داشتی  چر اینقد دیر بوده؟ مگه استرا نمیخوردی؟ 

2731
سلام خانما منم اینماه تو سیکل میکرو و انتقال هستم قراره سه شنبه واسه ی سونوی اول برم که بگن کی انتقا ...

عزیزم به سلامتی......

خیلی رو بحث بلاست تاکید نکن......

جنین سالم باشه چه دو روزه باشه چه بلاست + میشه.....

من شخصا فکر میکنم هر چه دستکاری رو جنین کمتر باشه بهتره......

مثلا من با جنین ۴ روزه+ شدم.....

یکی با دو روزه + میشه یکی ۳ روزه یکی ۴ روزه یکی بلاست......

مهم اینه جنین نه فقط ظاهری ژمتیکی هم سالم باشه و مادر جنین رو پس نزنه و خونرسانی به جنین خوب پیش بره......

اینان که مهمن نه بلاست بودن یا نبودن......

ضمنا وقتی درخواست بلاست دادی دیگه هچینگ چه معنی ای داره؟

عزیزم تو پی آر پی میان خونتو میگیرن و رو پلاکتهاش یه کارایی میکنن و مجدد پلاکتها رو به رحمت تزریق میکنن.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
مامان سبحان خوبی عزیزم انگار همه ی خانمای ای وی اف ۹۵ اومدن اینجا   بگو اونجا چرا خلوته . عزی ...

خوب عزیزم ضخامتش به سختی بالا رفت حتی میخواستن سیکلشو کنسل کنن که بدنش نهایتا به دارو و به سری کارایی که خودش انجام داد جواب داد و به شرایط انتقال رسید.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
مرمر جوون خوبی عزیزم چه خبرا شما چیکار کردی؟ تو هم مثل من هنوز مامان نشدی    

عزیزم مرمر و پرپر هنوز سیکلشون شروع نشده در آستانه شروع سیکلن.....

سلام به روی ماهت نسترن جون...... چه خبرا عزیزم؟

الحمد لله خوبم پسرم بزرگ شده یکسال و پنج ماه اقدام به بار داری کردم هنوز خبری نیست  شما خوبی؟

و من یقنط من رحمة ربه الا الضالون «جز گمراهان چه کسى از رحمت پروردگار خود ناامید مى شود؟» سوره حجر، آیه 56.

سلام دوستان،من ماه آینده انتقال جنین فریز دارم،بنظرتون چه کارهایی از حالا انجام بدم که رحمم تقویت یشه؟چی بخورم بهتره؟اگه اطلاعاتی دارید لطفا بهم بگید،به امید مادر شدن همه منتظران

سلام بچه ها

من خیلی نگران این کیستم هستم.

میگن کیست توی بارداری خطرناکه.اگه انشاالله باردار بشم بد نیست

بعدشم دکترم گفت چون با دارو برطرف نشده وقتی خواستن تخمک کشی کنن اینم برمیدارن.مشکلی پیش نیاد .درد داره بعدش که برش داشتن.خدایا دستم رو بمد نکنه.تو را خدا بگید اگه چیزی میدونید

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب دارد ضربان
سلام بچه ها من خیلی نگران این کیستم هستم. میگن کیست توی بارداری خطرناکه.اگه انشاالله باردار بشم بد ...

عزیزم منم یه کیست داشتم،البته با دارو خیلی کوچیک شده بود ،که دکتر گفت موقع پانکچر کشیدمش بیرون،من بعدش مشکل خاصی نداشتم

عزیزم منم یه کیست داشتم،البته با دارو خیلی کوچیک شده بود ،که دکتر گفت موقع پانکچر کشیدمش بیرون،من بع ...

یسنا جون چه اندازه بود کیستت؟

پس توام کشیدنش بیرون .مشکلی نشد واست؟

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب دارد ضربان
2706