2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6870846 بازدید | 672713 پست
الحمد لله خوبم پسرم بزرگ شده یکسال و پنج ماه اقدام به بار داری کردم هنوز خبری نیست   شما خوبی؟

فدات منم خوبم شکر.....

ایشالله دومادیشو ببینی عزیزم......

والا منم کلا از دو ماه بعد زایمان هیچ گونه جلوگیری ای نداشتم و فعلا هم خبری نشده.....

توکل به خدا.......

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستان،من ماه آینده انتقال جنین فریز دارم،بنظرتون چه کارهایی از حالا انجام بدم که رحمم تقویت یش ...

عزیزم اولا آب زیاد بخور.......

بعدشم چهار مغز و پروتئین و.......

مناسب طبعت تغذیتو تنظیم کن اگه طبعت سرده گرمی بخور اگه گرمه اعتدال رو رعایت کن......

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام دوستان،من ماه آینده انتقال جنین فریز دارم،بنظرتون چه کارهایی از حالا انجام بدم که رحمم تقویت یش ...

پیاده روی هم خوبه......

سلام بچه ها من خیلی نگران این کیستم هستم. میگن کیست توی بارداری خطرناکه.اگه انشاالله باردار بشم بد ...

عزیزم نگران کیستت نباش......

حین پانکچر تخلیش میکنن.......

انقدر به خودت استرس نده عزیزم.......

عزیزم نگران کیستت نباش...... حین پانکچر تخلیش میکنن....... انقدر به خودت استرس نده عزیزم.......

نه اینکه من حساسم.وای کاش تکوم میشد به خدا سه مهه الکی هی قرص بخور

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب دارد ضربان
سلام دوست جونا خوبین  انا جون من الان هشت هفته هستم از دیروز زیر دلم کم کم درد میکنه خیلی ن ...

عزیزم خیلیا نزدیک زمان پری تو بارداری علایم پریردیو دارن.......

نگران نباش چیزی نیست......

هر وقت درد داری دراز بکش استراحت کن، دردی که با استراحت خوب بشه چیز مهمی نیست.....

آنا جون دکترم گفته خارجی بگیر اما مارک مشخص معرفی نکرده 

والا دقیق نمیدونم فقط رفتی بگو معادل همین ال دی های معمولیو میخوایی......

آخه قرصهای جلوگیری یه سریا بر پایه پروژسترون هیتن یه سریا بر پایه پروژسترون و استروژن.......

تو وقتی میگیری باید اگه اشتباه نکنم بر پایه استروژن+پروژسترون باشه.....

نه اینکه من حساسم.وای کاش تکوم میشد به خدا سه مهه الکی هی قرص بخور

میدونم چی میگی!!!!!

از بلاتکلیفی خسته شدی ولی استرس خودش سمه برا این حور چیزا پس سعی من ریلکس باشه بگو نهایتش حین پانکچر تخلیه میکنن.......

بارداری با میکرواینجکشن-ICSI:

این کانال تجربیات دوستانی از رنگ خودتان هست، کسانی که دردتان را با تمام وجود درک میکنند، لطفا برای پیوستن دوستانتان به کانال از لینک زیر استفاده کنید، تا در کنار همدیگه راحتتر بتونیم مشکلمون رو حل کنیم:

telegram.me/microinjection

@microinjection

سلام آمپول دکاپپتیل گفتن زیرجلدی بازو بزنم امشب و. سه شنبه پانکچر میشم میخواستم بپرسم خودم میتونم تزریق کنم ؟تزریق های دیگمو خودم انجام دادم 

یا بهتره برم درمانگاه بزنم؟

خدایا قسم به بزرگی خودت ،امیدم به توست و بس 
سلام انا جوون من يخورده ترشحات عفونتي دارم ببخشيد يخورده سبزه خطرناكه  چيكار كنم😱😱😱😱

نگران نباش ولی برو دکتر احتمالا دارو بده . ...

منم تو بارداریم دارو داشتم و پماد مصرف کردم.......

سلام آمپول دکاپپتیل گفتن زیرجلدی بازو بزنم امشب و. سه شنبه پانکچر میشم میخواستم بپرسم خودم میتونم تز ...

عزیزم مثل بقیه زیر جلدیاست دیگه اما اگه شک داری برو درمونگاه......

2706