2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6853402 بازدید | 671429 پست
همه مامانايي كه مثبت شدين ميشه بگين ايا شما لك لانه گزيني داشتيد؟؟روز چندم

عزيزم من سري قبل كه مثبت شدم ولي سقط شد روز ١١ يك لك قهوه اي داشتم ولي اين سري نداشتم تا روز ١٩ يعني بعد از جواب آزمايش كه ديگه از لك بيشتر بود خونريزي بود ولي مداوم نبود قطع شد .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شماره مرکزه تماس گرفتی بگو با دکتر کشاورزی میخوای ویزیت بشی

باشه عزیزم. دستت دردنکنه. ان شالله شمام بزودی جواب بگیری.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
2731
منم پنج شنبه روز 18 سیکلم ميشه خسته شدم بس روزی استرا خوردم روزی شش تا خوردم.. چرا اندمتر م رشد نمی ...

من دیدم آناجون برای ضخامت به دوستان دیگه سفارش میکنه روزی سه چهارتا گوجه فرنگی خام بخورن و همچنین سفیده تخم مرغ. باز حتما خودشم پستت رو ببینه حتما جواب میده عزیزم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
خدا کنه ولی من اسفند پارسال آز دادم ذخیره ام ۱/۲۳ بود، بعد تقریبا هفت هشت ماه بعدش یه جای دیگه آز د ...

عزیزم خوب باید آزهارو یه جا بدی که بتونی مقایسه کنی......

هایپر نشدی؟

یعنی میخوامم ببینم چند تا تخمک ازت گرفتن......

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام عزیزم. من رفتم پیش دکتر کشاورزی. گفتن همه آزمایشام کامله فقط عکس رنگی کم دارم که گفتن روز هشتم ...

والا اکثرا کاج رو توصیه میکنن اما اینمه جای دیگه ای هست یا نه نمیدونم.......

من کاج داده بودم اما مال ۴-۵ سال قبله خوب........

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
والا اکثرا کاج رو توصیه میکنن اما اینمه جای دیگه ای هست یا نه نمیدونم....... من کاج داده بودم اما م ...

آناجون مرسی از راهنماییت. من کرمانشاهم عزیزم.  دوستمون انتظار هم کرمانشاه هستن. این بود که گفتم ازشون بپرسم. کاش تهران میتونستم بیام اما نمیشه..

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
من دیدم آناجون برای ضخامت به دوستان دیگه سفارش میکنه روزی سه چهارتا گوجه فرنگی خام بخورن و همچنین سف ...

عزیزم برا ضخامت گوجه رو مامان سبحان تجربشو داشتن و نتیجه گرفتن منم تا جایی که یادم باشه توصیه میکنم ولی سفیده رو کلا به عنوان منبع پروتئین توصیه میکنم و ربطی به ضخامت نداره هم به عنوان متبع پروتئین خوبه هم احیانا جلوی هایپریو میگیره......

آب خوردنم کلا برا ماها که تحمت هورمون تراپس هستیم و غلظت خون همینطوری بالا میره خوبه چون غلظت رو پایین میاره و کمک میکنه خونرسانی به جنین خوب انجام بشه........

آناجون مرسی از راهنماییت. من کرمانشاهم عزیزم.  دوستمون انتظار هم کرمانشاه هستن. این بود که گفتم ...

آره عزیزم خواسم نبود بعد از توصیه دوستان فهمیدم آدرس تهران به دردت نمیخورده.......

ایشالله بهترین جارو انتخاب کنی.......

سلام  من دو روز دیگه پانکچر دارم وای خیلی میترسم میشه بهم بگین چجوریه درد داره؟ اصلا دل توی دلم ...

نه عزیزم دردی نداری بیهوش میشی و هیچی نمیفهمی به هوشم بیایی در حد نهایت یع درد پری داری البته معمولا تو بیهوشی شیاف میذارن و بیدار بشی شاید دردت رفته باشه.......

خلاصه اصلا چیزی نیست......

نه عزیزم دردی نداری بیهوش میشی و هیچی نمیفهمی به هوشم بیایی در حد نهایت یع درد پری داری البته معمولا ...

ممنون انای عزیز.بعدش باید استراحت کرد یا میتونم فعالیت روزانمو داشته باشم؟

سلام ب همگی، امیدوارم خوب باشین و اتفاقای خوبی منتظرتون باشه

بحیب جان کاش بیای بگی لکه بینیت خوب شد ؟ من ک همچنان لکه بینی دارم تازه بیشترم شده،خدا این دکتر منم خیر بده خیلی دیر بهم وقت سونو داده ب همه میگن دو هفته ب من گفت سه هفته بعد بیا برا سونو ک میشه اخر این هفته،خیلی نگرانم با این همه لک و دردی ک من داشتم اصلا قلبی تشکیل شده😢، دیشبم شدیدا یبوست داشتم ک معذرت میخوام چنان درد و فشاری بهم اومد ک استرس سقط گرفتم😭😭، هیچ علایم بارداری هم نداررررررم😭😭

اللهم صلی علی محمد وآل محمد

سلام بچه ها و آنای عزیز

من اندومتریوز گرید 4م با دردای زیاد لگن که موقع پریود وحشتناک میشه و کارم به دکتر کشیده میشه

پارسال عمل شدم اما بخاطر عدم تبحر دکترم چسبندگیها کامل برطرف نشد و تا امسال با دارو باردار نشدم تا این که از مهر رفتم رویان و گفتن یا عمل کن و قید بچه رو بزن چون کیستم دارم ممکنه ذخیره مو از دست بدم. یا ivf کن که من دومی رو انتخاب کردم. چند روز سیکل رو شروع کردم از روز 5 ال دی میخورم از روز 22هم سوپرفکت شروع میشه

فقط بهم گفتن ممکنه چون اندو هستی و ندولها روی عصب هستن اواسط سیکل بخاطر رشدفولیکولها و درد زیاد لگن مجبور بشیم سیکل رو متوقف کنیم.

هرکی اندو بوده و نتیجه گرفته خواهشا بگه و دلگرمم کنه

2706