2733
2734
عنوان

عذاب درد ناباروری

| مشاهده متن کامل بحث + 23037 بازدید | 133 پست
Iuiیاivfنکردی؟؟مشکلتون چیه؟؟

آی یو آی کردم نتیجه نداشت

قراره برم لاپاراسکوپی

خدایا ممنونم که تو دلم نی نی گذاشتی. هر روز برای همه دوستان منتظر نی نی سایت دعا میکنم.
میدونم اما روح و روانم کلی آسیب دیده همش تو فکر این مشکلم هستم و نمیتونم روی بقیه کارهام تمرکز کنم

میدونم عزیزم درکت میکنم خودمم همین مشکلو دارم.تازه بقیه فکر میکنن خودمون نمیخواییم و باید تعنه و حرفای اونارو هم بشنومم.😥

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزيزم منم بعد هشت ماه  ان شاءالله روزي شما باشه

هشت ماه هیچی نیست

من 5 ساله که منتظرم

خدایا ممنونم که تو دلم نی نی گذاشتی. هر روز برای همه دوستان منتظر نی نی سایت دعا میکنم.
میدونم عزیزم درکت میکنم خودمم همین مشکلو دارم.تازه بقیه فکر میکنن خودمون نمیخواییم و باید تعنه و حرف ...

چند وقت هست که منتظری؟

2728
میدونم اما روح و روانم کلی آسیب دیده همش تو فکر این مشکلم هستم و نمیتونم روی بقیه کارهام تمرکز کنم

عزیزم من کامل درکت میکنم چون منم 7سال که مشکل دارم همه ی راهها را رفتم اخر سرم فهمیدم  مشکل ژنتیکی دارم 

احساس میکنم دچار مشکل روحی روانی شدم

نمیدونم برم پیش مشاور میتونه کمکی بکنه یا نه

چند وقت هست که منتظری؟

یک سال و یکماه که خیلی جدی اقدامم .نزدیک چهار ساله ازدواج کردیم.

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
2740
عزیزم من کامل درکت میکنم چون منم 7سال که مشکل دارم همه ی راهها را رفتم اخر سرم فهمیدم  مشکل ژنت ...

چطور فهمیدی مشکل ژنتیکی داری؟

هشت ماه هیچی نیست من 5 ساله که منتظرم

توكل كن ب خدا 

يكي از خواهرام بعد ده سال،يكي هم بعد پنج سال

دختر عموم١٦سال

دختر داييم ١٧سال

دختر عمه م٩سال

خدا بخواد ميشه 

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍
توكل كن ب خدا  يكي از خواهرام بعد ده سال،يكي هم بعد پنج سال دختر عموم١٦سال دختر داييم ١ ...

ماهم امیدمون به خداست.

یک سال و یکماه که خیلی جدی اقدامم .نزدیک چهار ساله ازدواج کردیم.

ان شالله همین ماه باردار بشی

توكل كن ب خدا  يكي از خواهرام بعد ده سال،يكي هم بعد پنج سال دختر عموم١٦سال دختر داييم ١ ...

چه جالب!!!!!!

تو فامیل ما که همه فرتی باردار شدن خواهر

بخاطر همین من خیلی تو چشم هستم

چطور فهمیدی مشکل ژنتیکی داری؟

اخرین بار که پانکچر کردم جنین هام فقط تا 4سلولی رشد کردن بعدش پرونده های انتقال های قبلیم را هم بررسی کردیم دیدم همه نتقالهام جنین های 4سلولی بودن یعنی جنین فقط تا 4سلول رشد میکنه

2706