2733
2739
عنوان

عذاب درد ناباروری

| مشاهده متن کامل بحث + 23037 بازدید | 133 پست
ناباروری خیلی روی روحیه ام تاثیر گذاشته کسی هست که پیش مشاور رفته باشه؟

سلام الان خوندم باردار شدی یا نه خواهرم نازایی داشت باردار شد دکتر جوابش کرد توسه ماه باردار شد روش خواهرم و برو تو سه ماه باردار میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مشکل نازایی داشتم و به لطف خدا و به کمک داروهای گیاهی طب سنتی افلاطون صاحب فرزند پسر شدم ان شاءالله نصیب همه چشم براه ها بشه شمارشون رو میزارم بلکه کمکی به همنوعانم باشه 09179170344 

طب سنتی افلاطون درمان انواع بیماریها با داروهای گیاهی طبی  با بیش از سی سال تجربه ارسال دارو به همه نقاط ایران و خاورمیانه رزرو نوبت 09179170344
2728

من بر اساس تجربه شخصی خودم بهتون. توصیه میکنم قبل از هر کاری فقط کافیه خواص شیر بز رو در اینترنت سرچ کنید بعد خودتون متوجه میشید چه گنجی هست شیر بز تنها یه مزرعه در تهران هست که شیر بز خالص داره و واقعا بهداشتی و تمیزه بدون هیچ افزودنی اونم مزرعه مروگل هست اگه اشتباه نکنم لبنیات مروگل رو تو گوگل سرچ. کنید آدرسش میاد و شمارو از خیلی از بیماری ها نجات میده بخصوص نازایی

میشه بگید روش خواهرتون چی بود.منم ده سال بچه دارنمیشم

سلام عزیزم. تغذیه تو اصلاح کن، شبها زود بخواب که هورمونهات تنظیم بشن. صبحها قبل صبحونه هم خودت و هم شوهرت 13تا سیاهدونه بجوین و با یه قاشق عسل بخورین تا دو ماه. معجزه میکنه. به خدا توکل کن. من اینا رو انجام دادم بعد 4سال تلاش، شکر خدا باردار شدم.

منم تا چند سال پیش مشکل شمارو داشتم خیلی حس بدیه 

اصلا تو جمع خانواده شوهرم نمیرفتم از ناراحتی زیاد

ولی خب خدا سرنوشت منو جور دیگه ای رقم زد 

با یاری خدا و کمک های خانم دکتر نصرت نقاب منم صاحت نی نی شدم 

الان دو سالشه 

2740

ناباروری الان خیلی راحت ب روش هایی که متخصصین زنان و زایمان انجام میدن تا درصد بالایی جواب میده. اگه دکتر زنان خوب میخوای برو پیش دکتر فرشته دماری یام درمان نازایی با روش های مختلفی انجام میشه یکیش IVF هست. 

اول اینکه خودتو با جاریات مقایسه نکن چون که همش در عذاب خواهی بود به جهنم که هر چند تا بچه دارن من خودم بعد 14 سال باردار شدم دکترمم دکتر زلالی بود اسمشو بزنی گوگل برات میار ه شمارشو وقت بگیر برو پیشش انشالله خدا بهت ی دوقلو میده

تو  موضوع  نازایی بر اساس تجربه شوهر من که با این مشکل مواجه بود و اسپرمش ضعیف بود  و رگش خشک شده بود که رفتم پیش یک دکتر که روسی هم بود گفت شیربز و دنبالچه بز  برای مدت چهل پنج روز  که واقعا جواب گرفتیم فوق العاده بود البته نکته ای که هست باید از جای معتبر و ارگانیک بدون بسته بندی  که مزرعه بز مروگل اطراف تهران که مربوط به یک دکتری هست  عالی است که توصیه می کنم فقط سرچ کنید مزرعه مروگل آدرس و لوکیشن میاد