2733
2734
عنوان

لطفاً بیایین قضاوت کنین ینی اشتباه از منه؟؟؟😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 100 پست

استاتر مخالفت بکنی خیلی از چشمشون میفتی به نظرم تو بقبه راه حواست باشه تازه منت اینم بذارکه با این شرایط پذیرفتیش

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
اگه شوهرت طرف تو باشه گور بابای بقیه  نمیشه که بخاطر احترام به گدا بازی خارسو!!!   😁😁 د ...

رفسنجان...استان کرمان 

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من برای جشن عقد اونا نبودم...ولی برای عروسیشون باور کن ده تا گردن بند بیشتر گردنش بود از همه مد ...

اگه هزار کیلو داشته باشی و بقول خودتون چشم همه درآد مهمه یا اینکه کلی با همسرت دعوا کنی و همه حرمت و محبت بین شما از بین بره؟؟؟؟

2728
خب عزیزم مادرشون ناراحت میشن ازم... مثلاً با کلی ذوق خریدن...امیدوارم درک کنی چی میگم😅😅😁😁😁

شما باید از سرویس طلا و خانواده شوهرت راضی باشی

ما که کیلومترها دوریم ازت که کاره ای نیستیم.ما فقط از دور قضاوت میکنیم.

ممنونم از نظراتون 🌹 🌹 خودم پشیمونم اول عصبانی شدم گفتم این زشته جلو فامیل کوچیکه و اینا ولی از سوءاستفاده شون میترسم... از یه طرف سخت بگیرم تلافی میکنن...دوستان به نظرتون تکلیفم چیه چیکار کنم؟  آخه قبول کردم همون سرویس مادرت خوبه الان نمیدونم چیکار کرده فعلاً قهره آقاااااا😒😒😒

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
2740
منم دقیقا ...برای منم مادرشوهرم خریده بود شبیه حلب بود😂😂انقد متنفرم بودم از اون سرویسا هی میگف سرو ...

آخی عزیزم 😂😂😂ولی خدایی این ناز بود🙈🙈...با وجود سخت پسندیم ازش خوشم اومد ولی خیلی کوچیک بود از نظرم... منم چیز دیگه ای تو دلم بود بیشتر جوش آوردم...بحث اینا نیست از سوءاستفاده میترسم 😣😣

بیاید همه عکس سرویسامونو بذاریم با قیمت. ببینیم چه خبره!!!

بیخیال خواهر...ما یه ایلیم😂😂.. شانس ندارم یکی میشناسدم البته حرف بدی هم نزدم خدایی خیلی خوبن ولی بعضییی کاراشون رو اعصابه😂😂😂...مخلص فامیلای شوهر هم هستیم 😂😂

ممنونم از نظراتون 🌹 🌹 خودم پشیمونم اول عصبانی شدم گفتم این زشته جلو فامیل کوچیکه و اینا ولی از سوء ...

خواهرااا نظرتون چیه؟؟؟

باوشه ما تسلیمیم پس حل شد؟؟؟

نامزدم دو روزه باهام قهره اونو چیکارش کنم؟؟؟😔😔...تازه از سرویس و حلقه هم دیگه حرفی نزده...فقط دیشب گفت نمیخوای حرفی بزنی...فک کنم توقع داشت بگم ببخشید گفتم کاش نظر منو میپرسیدی 😐😐😐

ممنونم از نظراتون 🌹 🌹 خودم پشیمونم اول عصبانی شدم گفتم این زشته جلو فامیل کوچیکه و اینا ولی از سوء ...

در مورد این نظرتونو بگین لطفا 

2706