2733
2739
عنوان

کیف +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 86 پست
عکس دومی ک گذاشتی خیلی قدیمی شده که

اره میدونم قدیمیه اما خوب کیف قشنگ به چشمم نمیاد تو بازار گفتم بپرسم شاید قشنگ باشه😬

وقت ورود در حرم تو هوایی ام ❤️وقت خروج تازه زمینگیر میشوم  ❤️ یا حسین❤️                  اَلٔسَلام عَلَیٔکَ  یا اَباعَبدالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

كيف هرمس مدل قفل دار و كيفهاي لويز ويلتون و گوچي خيلي رو بورس اومده

عکس داری؟

وقت ورود در حرم تو هوایی ام ❤️وقت خروج تازه زمینگیر میشوم  ❤️ یا حسین❤️                  اَلٔسَلام عَلَیٔکَ  یا اَباعَبدالله
2731
من اون سه مدل پسندیدم برای امسال البته هر کدوم مانتو خودش وداره برای راحتی مجلس و مهمونی 

مبارکه عزیزم 

من یه ساله عکس این دو تا کیفو نگا میکنم حسرت میخورم!!!!احتمالا چند سال اینده هم باید همین کارو بکنم ...

چرا ؟دوسشون داری؟

2738

من دنبال اینم چی مد نیست اونو بخرم. اصلا احساس خوبی ندارم تیپم شبیه یکی دیگه باشه. شما هم هر کدوم احساس خوبی بهت میده بخر.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
کیف دستی از مد افتاده کیف دوشی بخر کوچیکشو

دوشی زیاد دارم مثلا خواستم تنوع بدم خیر سرم😣

اره میدونم قدیمیه اما خوب کیف قشنگ به چشمم نمیاد تو بازار گفتم بپرسم شاید قشنگ باشه😬

همون عکس اولی کیف کوچیکه فکر کنم کرمی بود طبقه بالا . اون قشنگ و ساده بود 

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...