2733
2734
عنوان

کیف +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 86 پست
من همه جور کیفی می خرم  عاشق لباس و کفش و کیفم  البته جنس خوب می خرم که چند سال استفاده ...

دقيقا مثل من 😍😎

خدايا مرسي كه هميشه بهم لطف داشتي و داري،مرسي كه هستي خداجونم❤️🙏     
من همه جور کیفی می خرم  عاشق لباس و کفش و کیفم  البته جنس خوب می خرم که چند سال استفاده ...

عکسای کیفاتو نداری گلم؟

وقت ورود در حرم تو هوایی ام ❤️وقت خروج تازه زمینگیر میشوم  ❤️ یا حسین❤️                  اَلٔسَلام عَلَیٔکَ  یا اَباعَبدالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم قشنگن یا نه ولی من امسال این دوتا رو خریدم 😕😕😕چون خودم دوستشون داشتم 😍😍

💕💖دوست گلم میشه واسه حاجت من دعا کنی 🙏🙏شدیدا محتاج دعا هاتونم یه صلوات مهمونم کن 💕💕
به غیر از سپهسالار کجارو معرفی میکنید واسه کیف ؟

خیلی پاساژ ها کیف و کفش دارن

بهارستانم داره و خیلی ارزون تر از سپهسالاره

اما من همیشه سپهسالار کفش و کیف می خرم به جز کتونی

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

2728
اینا کرمیش یا قهوه ایش چه طوره؟😥

بچه ها این عکسی که گذاشتم چه طوره؟خیلی زشته؟😞

وقت ورود در حرم تو هوایی ام ❤️وقت خروج تازه زمینگیر میشوم  ❤️ یا حسین❤️                  اَلٔسَلام عَلَیٔکَ  یا اَباعَبدالله

خوشگلن مخصوصا کفشات😍

2740

مبارکت باشه

بستگی داره با چی ست کنی

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
پیشرفت یک توهم است.

خیلی پاساژ ها کیف و کفش دارن بهارستانم داره و خیلی ارزون تر از سپهسالاره اما من همیشه سپهسالار کفش ...

دلم یه کیف سایز متوسط میخواد چند ساله کیف فنقلی میخرم امسال که عقدکردم هرجا میریم یه چی میدن دستم   شوهرمم  کلی وسیله میده دستم  میخوام کیف بزرگ بخرم ولی خیلی جنسش واسم  مهمه و دوختش   امسال هرجی دیدم زپرتی بود  من کیییییییف میخوام 😢😢😢😢

خدایا یه دل از جنس سنگ بهم بده تا یادم بره از کسی توقع محبت نداشته باشم  مرسی 😔
مبارکت باشه بستگی داره با چی ست کنی

اخه چون موجودیمون امسال کمه مانتونخریدم یه مانتودارم مشکی و بلنده اونو میپوشم زیاد تو کار مد نیستم هرچی عشقم بکشه میخرم 😑😑

💕💖دوست گلم میشه واسه حاجت من دعا کنی 🙏🙏شدیدا محتاج دعا هاتونم یه صلوات مهمونم کن 💕💕

بچه ها کفشم قهوه ای هستش کیفم کرم یا مشکی بگیرم خیلی بده؟اخه چند تا مدلم که پسندم میشد قهوهایشو نداشتن یا اصلا اون مدلی مثلا مشکیش قشنگ بود قهوه ایش قشنگ نبود .😓

اخه چون موجودیمون امسال کمه مانتونخریدم یه مانتودارم مشکی و بلنده اونو میپوشم زیاد تو کار مد نیستم ه ...

خوبه دیگه

یک سال پر نقش و نگار قرمزم بخر که به تیپت جلوه بده 

چون کیف و کفشت و مانتوت ساده اس

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
پیشرفت یک توهم است.

2706