2733
2739
عنوان

کیف +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 86 پست
دلم یه کیف سایز متوسط میخواد چند ساله کیف فنقلی میخرم امسال که عقدکردم هرجا میریم یه چی میدن دستم &n ...

چند روز  دیگه برو هنوز کارهای پارسال و می فروشن 

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

اخه چون موجودیمون امسال کمه مانتونخریدم یه مانتودارم مشکی و بلنده اونو میپوشم زیاد تو کار مد نیستم ه ...

بهترین کارو میکنی.منم دقیقا نمیخوام رو مد. باشم اما کیف قشنگ میخوام که به چشمم نیومده 😬

وقت ورود در حرم تو هوایی ام ❤️وقت خروج تازه زمینگیر میشوم  ❤️ یا حسین❤️                  اَلٔسَلام عَلَیٔکَ  یا اَباعَبدالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه دیگه یک سال پر نقش و نگار قرمزم بخر که به تیپت جلوه بده  چون کیف و کفشت و مانتوت ساده اس

یه روسری فقط همرنگ کفشام خریدم 😉😉نمیدونم چرا ولی هرچی عاشقش باشم میخرم قیمتشونم مناسب باشه

💕💖دوست گلم میشه واسه حاجت من دعا کنی 🙏🙏شدیدا محتاج دعا هاتونم یه صلوات مهمونم کن 💕💕
یه روسری فقط همرنگ کفشام خریدم 😉😉نمیدونم چرا ولی هرچی عاشقش باشم میخرم قیمتشونم مناسب باشه

مبارکت باشه

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

2731
2740

منو بارو ن وای این عکس اولی  که گذاشتی خیلی نازه😍 یه همچین چیزی مد نظرم بودعزیزم قیمتشو نداری؟

وقت ورود در حرم تو هوایی ام ❤️وقت خروج تازه زمینگیر میشوم  ❤️ یا حسین❤️                  اَلٔسَلام عَلَیٔکَ  یا اَباعَبدالله