2733
2734

سلام بچه ها من قبل ازدواج الانم یکبار نامزدی خیلی کوتاه درحد یه صحبت خانوادگی یک ماهه و یکبار عقد محضری ۳ساله داشتم بدون رابطه زناشویی و بعد ازدواج الانم با عشق چندساله ای بوده که از ۱۵سال پیش بوده و نشد به هم برسیم و مقصر خود شوهرم بود و بعد اتفاقاتی هم که برای من افتاد خودش با اصرار منو راضس به ازدواج کرد درحالیکه من باوجود اینکه خیلی دوسش داشتم میترسیدم با چیزایی که برای من پیش اومده نتونه کنار بیاد اما اون منو مجاب و قانع کرد که هرچی بوده گذشتخ و اگرچه ازنظرعاطفی ازین موضوعات ناراحت شده اما هیچگونه مشکلی باهاش نداره و براش مهم اینه که مادوباره سرراه هم قرار گرفتیم و موقعیت پیش اومد که بهم برسیم و شاید قسمت بوده ومهم اینه که مابه هم خیلی علاقه داریم و...خلاصه بهم اطمینان داد که مشکلی نداره و این قضایارو فراموش میکنه و براش اهمیتی نخواهد داشت اما الان اصلا احساس مسئولیت عاطفی و مالی نسبت بمن نداره و تا بحثی میش میاد بهم میگه که تو چندبار شوهرکردی و این قضیه رو خیلی بزرگ جلوه میده و میخواد سرکوفت بزنه و تحقیرم کنه.کسی بوده مشابه زندگی من براش اتفاق افتاده باشه؟و به نظرتون من باید چکارکنم که دیگه این حرفو نزنه چون با شنیدنش خیلی عذاب میکشم

عزیزم واقعا ناراحت شدم چون نامزدم(عقد هستیم) مدام بهم سرکوفت میزنه و بهم میگه تو منو خواستی منو زور کردی که عقد کنیم من تورو نمیخواستم😐😐

اخه ما قبلش یکسال و نیم دوست بودیم و همدیگرو میخواستیم الان وقتی دعوا میشه میگه من تورو نمیخواستم تو منو زور کردی 

تیکر 1000 روزگی شازده 👑

باهاش اتمام حجت کن بگو اون دوتای قبلی لیاقت منو نداشتنکاری نکن بزارم برم بیلیاقت😐😐😐

💕💖دوست گلم میشه واسه حاجت من دعا کنی 🙏🙏شدیدا محتاج دعا هاتونم یه صلوات مهمونم کن 💕💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نفس بارون این زیاد مهم نیس چون معمولا پسرا از مسئولیت رابطه رسمی فرارمیکنن و این اصلا اشکالی نداره اگه حتی زورش کرده باشی چون اگه شمارو نمیخواست نه اونقدری باهاتون میموند که کار به نامزدی بکشه و نه اصلا زیر بار نامزدی میرفت اما این بخاطر عصبانیت و اذیت کردن شما توی بحثه و زیاد مهم نیس

2731

اولش چقد ذوق کردم دیدم نوشتی باز سر راه هم قرار گرفتین، خواستم بگم خوشبحالت ، کاش منو نامزد سابقم هم باز به هم برگردم ولی تهش بد شد ، 

چی بگم،  حس مسئولیت خیلی خیلی مهمه، ازدواج کردی دیگه ، باید با سیاست درستش کنی، حتما برو پیش یه مشاور‌ خانوم ‌وبه مشاور آقای خیلی با تجربه ، روش کار کن، تا درست شه ، 

دخت بندر وقتی اینو بگم مسخره م میونه و میگه اره ایراد ازاونا بود البته به حالت تمسخر و میگه که برو اشکالی نداره اما بچه رو بذار و برو و چندبار خواستم این کارو بکنم امتحانش کنم اما بچم ۲ملهشه دلم نیومد حتی برای امتحان کردن ۲،۳ساعت هم ازخودم دورش کنم

بهش یاداوری کن که قبل ازدواج چه حرفایی زده و اون بوده ک خواستار ازدواج بوده  .

خودتو دستکم نگیر ک زودی ناراحت بشی 

بگو اونا لیاقت منو نداشتن تو کاری کن ک داشته باشی . 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
نفس بارون این زیاد مهم نیس چون معمولا پسرا از مسئولیت رابطه رسمی فرارمیکنن و این اصلا اشکالی نداره ا ...

الان ده روزه قهر کرده رفته و این سومین بارشه قهر طولانی میکنه شما میگی عیب نداره

تیکر 1000 روزگی شازده 👑
2740

دختر خوب اتفاقا خودمو اصلا دست کم نمیگیرم و همش بهم میگه توئه نیم وجبی به چیت مینازی درحالیکه قدم ۱۶۰ و وزنم بعد بارداری ۷۰ و نه خیلی ریزم که درست و کاملا استاندارم اما خب قدم بلندنیست و یه مقدار ظریفم اما اون قد و هیکلش درشته ولیایا واقعا فقط قدبلندها و درشت اندامهارو باید دوست داشت؟

به مرد بستگي داره

خواهر شوهر منم دوران عقد طلاق گرفت اما بعدش با پسر عمه ش ازدواج كرد

پسره خيلي عاشقش بود

الان از گل نازكتر بهش نميگه هم تو بچه داري هم كار خونه خيلي خيلي كمك ميكنه بنظرم شانس هم خيلي مهمه 

دختر خوب اتفاقا خودمو اصلا دست کم نمیگیرم و همش بهم میگه توئه نیم وجبی به چیت مینازی درحالیکه قدم ۱۶ ...

وای چه حرف هایی از خودش درمیاره شمام بگو اگه از من بهتر بهت میدادن میرفتی میگرفتمگه روز اول چشم نداشته که اینجوری میکنه