2733
2734
تو این سایت من رفتم یبار یه لیست جهیزیه هست که من خودم جهیزیمو از روی اون لیست خریدم و به صورت رایکا ...

ایا لیست جهیزیه که با قیمت 16میلیون من با زحمت نوشتم و شما رایگان دانلود کردید 

شما چه چیزهایی رایگان دانلود کردید من

خودم نشستم یک ماه شبانه روز به صورت گام به گام انواع وسایل مورد نیاز جهیزیه رو نوشتم

شاید شما فقط اون عکس و دانلود کردید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باسلام خدمت همه خانوم های عزیز

اگر دوست دارید که در منزل بمونید و برای کار مجبور به بیرون رفتن  نباشید. اگر دنبال یک کار پاره وقت بدون سرمایه و با درآمد میلیونی هستید برای شما یک پیشنهاد خیلی خوب داریم. برای این کار فقط باید در طول روز چند ساعت برای بازاریابی تلفنی وقت بگذارید . نیازی به تماس های خیلی زیاد نیست چون خدمات ما مشتری های خاص خودش رو داره که آدم های متشخص و محترمی هستند . آموزش های لازم بصورت فایل pdf براتون تو تلگرام یا واتساپ ارسال میشه و هرکجا نیاز به راهنمایی یا سئوالی داشتید میتونید تماس بگیرید . ما یک گروه آموزشی هستیم و کار فرهنگی انجام میدیم. اگر دوست دارید بازاریاب گروه آموزشی ما در شهر خودتون بشید به شماره 09376685733  درتلگرام یا واتساپ پیام بدید تا شرایط همکاری رو براتون ارسال کنم.

با آرزوی بهترینها برای شما 

2740
چیو باید تایپ کنیم من واقعا متوجه نمیشم؟خودمون متن باید تایپ کنیم یا متن از خودشونه

خیلی وقته دیگه اون سایت کار نمیکنم البته که چن تا کارفرما میان یه فایلیو میذارن مثل مناقصه اس هر کی قیمت کمتر میده یا هر کی که شناخته شده است و قیمتشم شاید بیشتر از بقیه باشه ولی برای کارفرما مهم درست بودن کار باشه اون شخصو انتخاب میکنه که کارشو تایپ کنه من الان گرافیستم یه دوره محدودی که ترس از شروع کار گرافیکی رو داشتم تایپ انجام میدادم تو اون سایت

--

من عضو شدم اصلا بلد نیستم باهاش کار کنم سفارش بگیرم چجوریه؟؟؟؟ این آزمونه کجاس. با گوشی ام

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
میتونم بپرسم حقوقش چقدره؟

👨🏻‍🦰استخدام کارمند اینترنتی خانم و آقا👩🏻‍🦰

👨🏻‍🦰👨🏻‍🦰جهت تصدی مشاغل زیر به چند نفر خانم یا آقا نیازمندیم👩🏻‍🦰👩🏻‍🦰

⌨️📃تایپ آنلاین و تبلیغ 📃⌨️

⌨️تایپ و ترجمه ⌨️

📞پشتیبانی مشتریان📞

📃درج تبلیغ در تلگرام و سایت ها📃

🛍🛍فروش اینترنتی محصولات🛍🛍

💵💸دارای حقوق ثابت به میدان حداقل یک میلیون تومان 💸💵

📚📚حداقل تحصیلات : دیپلم یا دهم📚📚

جهت همکاری با ما به آیدی زیر پیام بدین
@vahed_estekhdamy20

من خودم مرکز فروش انواع ایده هستم این تایپ واقعه چشم دادم و نابود میکنه این تایپ از ساده ترین ایده ه ...

انواع ایدتونو ب اشتراک بذارید من نیازدارم واقعا دیگ همه درارو زدم برای کار

2706