2733
2734
میشه راهنمایی کنی باید چجوری سفارش بگیریم

اول عضو سایت میشی بعدش حداقل 1000 باید حسابتو شار ژ کنی بعدش میری تو پروژه هایی که گذاشته شده پیشنهاد میدی کارفرما قبولت کرد تو اون زمانی که گفته باید تایپو تموم کنی و کار رو ارسال کنی و بعدش کارفرما میاد کار رو برمیداره و پول شما رو واریز می کنه. البته این وسط این 1000 تومنی که شار ژ میکنی بیعانه هستش که هم کارفرما میذاره هم شما که اگه احیانا کارفرما نیومد کار رو برداره شما اعتراض میزنین و سایت پول بیعانه رو میریزه به حساب شما یا اگه شما کار رو سر وقت تحویل ندادین پول شما رو میریزه به حساب کارفرما

--

یه روش اینترنت یه خودم کار میکنم درآمدش بد نیست ولی یک ماه تا دو ماه طول می کشه به درامد برسید تا سایت فروشگاهی تو.اینترنت شناخته بشه 

ایده های دیگه کار در منزل که به صورت دسته های صد نایی و دسته توی  سفارشی میفروشم اگرم درامدزا نبود بدون هیچ چون و چرایی پس میدم هزینه تون رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا ارزش زحمتش رو نداره و کار بسیار پر زحمت و کم درامدی هست  ضمن اینکه مدام باید انلاین باشی ...

آره قبول دارم ولی بازم بهتر از هیچیه به نظر من. برای آزمون هاشم من یه کاری کردم بار اول قبول شدم که شدم نشدم یه حساب جدید باز کردم و دوباره آزمون دادم پولی برا آزمون پرداخت نکردم

--
2731
استارتر جواب منو بده😐

اولشم یادم رفت بگم آزمون داره که باید قبول بشین احیانا قبول نشدین گفتم چکار کنین که پولی براش پرداخت نکنین حساب جدید باز کنین. چون اولین آزمون رایگانه

--
یه روش اینترنت یه خودم کار میکنم درآمدش بد نیست ولی یک ماه تا دو ماه طول می کشه به درامد برسید تا سا ...

من متوجه نشدم میشه واضحتر توضیح بدید

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740
اینو ببین  یکی از سایته فروش اینترنت یه درآمدش عالیه فقط باید زحمت بکشید  karobar.sellfi ...

تو این سایت من رفتم یبار یه لیست جهیزیه هست که من خودم جهیزیمو از روی اون لیست خریدم و به صورت رایکان از نت دانلود کرده بودم انوقت اینجا برا دانلودش 40 تومن هزینه زده چه خبره مگه؟ اونم چیزی که تو نت پره

--
تو این سایت من رفتم یبار یه لیست جهیزیه هست که من خودم جهیزیمو از روی اون لیست خریدم و به صورت رایکا ...

اره منم تعجب کردم😕

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706