2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان منم کار خونگی سراغ دارم اگر نیاز دارین درخدمتم،درامد داره شامل کار تایپ و ادمینی هست که ...

هنوز اون کار رو داری؟

ما خودمون هم نمیدونیم چمونه بعد تو میگی حرف بزن آروم شی..!؟
2728
سلام. کاش پیامما ببینی و جوابما بدی. خیلی به کار نیاز دارم. سایتی که معتبر باشه برا تایپ بهم معرفی ک ...

اگه بجز تایپ کار طراحی و گرافیکی بلد باشید عالیه و میتونید کار خودتونو شروع کنید. من از همون سال یه کانال تلگرامی زدم و الان تو کارم حرفه ای شدم و کارای تایپو کلا گذاشتم کنار ولی برای تایپ سایت on365.ir من کار میکردم با آقای عسکری عالی بودن اون موقع که شروع کارشون بود هزینه دریافت نکردن بعدها ۵ تومن هزینه گذاشته بودن ولی الان خبر ندارم ازشون

--

چک کردم هزینه همچنان دریافت نمیکنن میتونم اطمینان صد در صد بهتون بدم از بابت این سایت. اون زمان هم درصد کمتری نسبت به بقیه سایتا برمیداشت هم قیمتاش به نسبت از بقیه سایتا عالی بود به عبارتی سایتای دیگه خودتون باید دنبال مشتری میبودین اونم هر کی قیمت کمتر میداد کار سپرده میشد به اون شخص ولی ایشون ینی آقای عسکری خودشون باهاتون ارتباط میگیرن برای انجام پروژه و قیمتاشونم ثابته و حتی اگر زمان تایپ کمتر باشه هزینه بیشتری هم از مشتری دریافت میکردن و پرداخت میکردن. البته سایتشون پیشرفتم داشته و آخرین بار واگذاری پروژه از طریق چک کردن سایتشون انجام میشد تا جایی که یادمه ینی تو سایتشون با اکانت اختصاصی ای که بهتون میدن پیام فرستاده بودن باز ثبت نام کنید ان شاا‌... موفق باشید ولی اگر کار گرافیکی بلدید کار خودتونو استارت بزنید عالیه

--
اگه بجز تایپ کار طراحی و گرافیکی بلد باشید عالیه و میتونید کار خودتونو شروع کنید. من از همون سال یه ...

ممنون که جوابما دادین 

دقیقا توی چه سایتی برم و چه جوریه؟ 

ممنون میشم راهنماییم کنید

2740