2410
2553

میتونم بپرسم حقوقش چقدره؟

واسه چیزی که برات مهمه تلاش کن. حتی اگه اون تلاش احمقانه باشه. که اگه این کارو نکنی تو میمونی و یه حسرت بزرگ و چیزی که احتمالا دیگه راهی واسه برگشتن بهش وجود نداره.

صفحه ای چقدرمیدن

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اصلا ارزش زحمتش رو نداره و کار بسیار پر زحمت و کم درامدی هست 

ضمن اینکه مدام باید انلاین باشی و کلی هزینه برای لود شدن تبلیغات سایت بدی که شاید میون ده ها نفر درخواست دهنده بتونی یک پروژه دو سه هزار تومنی بگیری! 

بعد هم اگر ایراد کوچکی داشته باشه هزینه نداری

در ضمن، ازمون های بسیار غیراستاندارد و بیخودی داره که اگر مردود بشی باید هزینه بدی تا دوباره و ده باره شرکت کنی، که تازه بتونی بری پروژه بگیری

از نظر من کاملا کلاهبرداری هست کار این سایت ها

برای تبلیغات هم تو بخش عمومی پست نگذارید لطفا

دانش آموخته معماری و معماری داخلی ، فعال حوزه طراحی دکوراسیون ، عضو تیم مشاوره معماری آنلاین اتود ______دوستان عزیز، با احترام، چنانچه تمایل دارید برای طراحی دکور منزل و مشاوره معماری و دکوراسیون رایگان و آنلاین راهنمایی تون کنم، لطفا من رو در تاپیک هاتون تگ بفرمایید و درخواست دوستی ارسال نفرمایید، متاسفانه ظرفیت دوستانم تکمیل شده_______ در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان، آنلاین و در اسرع وقت، با جست و جوی سایت مشاوره دکوراسیون اتود در گوگل، سوالات تون رو برای همکاران بنده ارسال و پاسخ های کامل و سریع دریافت بفرمایید.

میشه راهنمایی کنی باید چجوری سفارش بگیریم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2714

استارتر جواب منو بده😐

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

عکسا واضح نیست

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
ماهیانه چقدر درامد دارید و در روز چند ساعت کار میکنید

اوایلش خیلی کم بود چون کارفرما سخت اعتماد میکنه بعد جمع کردن امتیاز و کم شدن رتبه تو سایت بیشتراعتماد میکنن و کار تایپشونو میدن به آدم.

--
من خودم مرکز فروش انواع ایده هستم این تایپ واقعه چشم دادم و نابود میکنه این تایپ از ساده ترین ایده ه ...

بفرماییدپیشنهاداتتون رو استفاده ببریم

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
2706