2737
2739
عنوان

داستان غم انگیز زندگی خاله ام

| مشاهده متن کامل بحث + 6850 بازدید | 97 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوابم گرفته بگووو چشمام داره بسته میشه 😟😟

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤
2728
2738

وقتی آزاد برمیگرده شهر خودشون یه روز زنعموی خاله ام به خونشون زنگ میزنه و میگه ما دخترتونو میخایم و اگه اجازه بدید بیایم خاستگاری...خونه ی عموی خاله ام کرج بوده و خاله ی من شهرستان زندگی میکردندو وقتی مادر بزرگم جریان رو به  دایی ام میگه داییم میگه کی ازینا بهتر تازه فامیل هم هستند و خلاصه لعیا باید با پسرعمو ازدواج کنن..لعیا هم که تو عشق آزاد میسوخته اما جرات زبون باز کردن نداشته و از طرفی هم هیچ راه ارتباطی با آزاد نداشته ..خلاصه اینکه زنعمو یه شب یا پسرش علیرضا میان خاستگاری و منم اون شب اونجا بودم اما بچه بودم ولی قشنگ یادمه که اون شب خاله ام خیلی ناراحت بود ...مهمونا میان و یه انگشتر میارن و قرار محضر رو میزارن... چون از راه دور اومده بودن و فامیل هم بودن بلافاصله عقد میکنن و علیرضا برمیگرده کرج سر کارو بارش...مغازه ی لوازم تحریر داشته.. خاله ی من هم میمونه همون شهرستانمون چون داییم خیلی تعصبی بود و اجازه نداده بود خاله هم باهاش بره

منو یکی لایک کنه برم بخوابم مرسی

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤
2706