2733
2739
عنوان

اقدامی های اسفند ۹۶ و فروردین سال جدید بیاید‌

| مشاهده متن کامل بحث + 4517 بازدید | 489 پست
دقيقا،فكرِ منم همين بود،حالا افتادم به التماس😁😁

خودمو میگرفتم واسه شوهرم میگفتم تا دو سال بچه میخایم چیکار من ک زود حامله میشم خدا گفت یه حامله شدنی نشونت بدم کیف کنی😂😂😂😂

جون عمت لایک نکن 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودمو میگرفتم واسه شوهرم میگفتم تا دو سال بچه میخایم چیکار من ک زود حامله میشم خدا گفت یه حامله شدنی ...

چند وقته  اقدامی ؟ بچه داری ؟

psychometrist.ir  (تست های شخصیت و روانشناسی و پرسشنامه  ) 
2731
خودمو میگرفتم واسه شوهرم میگفتم تا دو سال بچه میخایم چیکار من ک زود حامله میشم خدا گفت یه حامله شدنی ...

😁😁انشاءالله كه هممون ميشيم.من ب حرف شوهرم گوش كردم گفت يكسال بعد از ازدواج،گفتم باشه الان ميگم كاش از همون ماه اول بعد از ازدواج اقدام كرده بودم،چه كاري بود اخه!!مگه توو اين  ي سال چكار كردم☹️

سالِ جديد بهترين سالِ زندگيِ منه،هم مهربونتر ميشم با شوهرم و اشتباهاتمو تكرار نميكنم هم مامان ميشم🤩😍🤪😎
2740

من که بیبی چک مدیکورم مثبت شد

خاک بر سرش. سربعم رفتم تاپیک زدم مامانای شهریور منم با شمام.

بعدم پریود شدم. خاک بر سرش. کلی ام خرج رو دستم گذاشت. از بس هی بیبی چک گرفتم و رفتم ازمایش

من یه پسر ۱۳ماهه دارم. دلم بچه میخواد بازم

خدایا میگفتن حالا حالاها باردار نمی شم. دومی رم به لطف خودت با همین نیمچه پیازی که آفریدی با اولین اقدام باردار شدم. شکرت(اینم تایپک اینکه چی شد باردار شدم) // ایچ آر مخفف اسم «هریسون» ــه. تو یه سریالی بود. این شخصیتو خیلی دوست داشتم.
انشاءالله،الهي آمين

من خیلی نگرانم نکنه کیست داشته باشه،آزمایشای هورمونیم خوب بود،ولی نشد برم سونو خیالم راحت شه

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم

منم ۱ سال و نیمه انتظار میکشم. اسفندم قراره آمپول تحریک تخمک بزنم.. ان شالله که خدا به همه منتظرا یه نی نی سالم و صالح بده

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد