2726

سلام.

خوش حال می شم همه با هم باشیم. 

میدونم تاپیک های مشابه زیادی هست ولی واقعا تعداد صفحات زیاده‌

خدایا میگفتن حالا حالاها باردار نمی شم. دومی رم به لطف خودت با همین نیمچه پیازی که آفریدی با اولین اقدام باردار شدم. شکرت(اینم تایپک اینکه چی شد باردار شدم) // ایچ آر مخفف اسم «هریسون» ــه. تو یه سریالی بود. این شخصیتو خیلی دوست داشتم.

من خودم ان شاالله ماه رمضون سال دیگه ان شاالله اقدام کنیم

شوهرنازنینم👦خانومت👧خیلی شرمنده ی مهربونیاته😶😶اینو بدون هیچکس نمیتونه ما دونفر👫رو از هم جدا کنه جز مرگ😳یه چیز دیگه!!خدا روشکرکه تو شدی شوهرم👦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم هستم.

لایک به امضات. واب چقدر مثبت کاذب داره

تو ام همینطور شدی؟

خدایا میگفتن حالا حالاها باردار نمی شم. دومی رم به لطف خودت با همین نیمچه پیازی که آفریدی با اولین اقدام باردار شدم. شکرت(اینم تایپک اینکه چی شد باردار شدم) // ایچ آر مخفف اسم «هریسون» ــه. تو یه سریالی بود. این شخصیتو خیلی دوست داشتم.
من خودم ان شاالله ماه رمضون سال دیگه ان شاالله اقدام کنیم

منم. ولی مراقبت های معنوی و جسمی رو از الان شروع کردم.

منم. ولی مراقبت های معنوی و جسمی رو از الان شروع کردم.

یعنی چیکار کردی؟؟؟؟

شوهرنازنینم👦خانومت👧خیلی شرمنده ی مهربونیاته😶😶اینو بدون هیچکس نمیتونه ما دونفر👫رو از هم جدا کنه جز مرگ😳یه چیز دیگه!!خدا روشکرکه تو شدی شوهرم👦

منم هستم

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞

دوستان من یه سوال دارم    من پریودم این ماه عقب افتاده بود   باردارنبودم    یعنی نمیخواستم     دکترم دوفاستون  بهم داده برای منظم شدن   میخوام بدونم عوارض نداره ؟مثلا کیست یا غیره     و این که کسی از شما استفاده کردید 

گروه تل گرام : https://t.me/joinchat/F2jjxlHPJq4ThtV_FUWEjg

گروه تل گرام : https://t.me/joinchat/F2jjxlHPJq4ThtV_FUWEjg

اینم گروهش اگر دوست داشتید عضو شید

2706