2733
2739
عنوان

اقدامی های اسفند ۹۶ و فروردین سال جدید بیاید‌

| مشاهده متن کامل بحث + 4517 بازدید | 489 پست
من هرماه اقدامم😂😂😂😂😂 ماه پیش هرچی بیبی چک مدیکور زدم مثبت بود ولی مثبت کاذب خاک تو سرت مدیکور ک ...

یکی تو امظاش داشت بیی چک مدیکور خاک تو سرت 😂😂😂😂

بنده خدا هر چی زده بود منفی حالا برای شما بر عث مثبت کاذب 😂😂😂😂😂😂 خاک تو سرش واقعا

psychometrist.ir  (تست های شخصیت و روانشناسی و پرسشنامه  ) 
یکی تو امظاش داشت بیی چک مدیکور خاک تو سرت 😂😂😂😂 بنده خدا هر چی زده بود منفی حالا برای شما بر عث ...

اره بخدا بعد هفت ماه ی بیبی چک مثبت دیدم از خوشی ذوق مرگ شدم ابروم رفت پیش خانواده شوهرم گفتم حاملم نگو مثبت کاذب بوده خاک تو سر سازندش کنن😂😂😂😂

راستی منم مثل شما کورد هستم😍😍

جون عمت لایک نکن 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چیکار کردی؟؟؟؟

اول اینکه دارم کلسیم و اهن و... بدنمو به سطح نرمال میرسونم. هر چی فست فود و مواد کارخونه ای و صنعتیه حذف کردمو قند و شکر حذف و کلی چیزای دیگه

از نظر معنوی ام گناه نکردن و غیبت نکردن و‌...

خدایا میگفتن حالا حالاها باردار نمی شم. دومی رم به لطف خودت با همین نیمچه پیازی که آفریدی با اولین اقدام باردار شدم. شکرت(اینم تایپک اینکه چی شد باردار شدم) // ایچ آر مخفف اسم «هریسون» ــه. تو یه سریالی بود. این شخصیتو خیلی دوست داشتم.

منم توو اقدامم،براي هم دعا كنيم،زودتر هممون چشممون روشن بشه،با ي بارداري سالم

سالِ جديد بهترين سالِ زندگيِ منه،هم مهربونتر ميشم با شوهرم و اشتباهاتمو تكرار نميكنم هم مامان ميشم🤩😍🤪😎
2731
اره بخدا بعد هفت ماه ی بیبی چک مثبت دیدم از خوشی ذوق مرگ شدم ابروم رفت پیش خانواده شوهرم گفتم حاملم ...

منم کوردم

خدایا میگفتن حالا حالاها باردار نمی شم. دومی رم به لطف خودت با همین نیمچه پیازی که آفریدی با اولین اقدام باردار شدم. شکرت(اینم تایپک اینکه چی شد باردار شدم) // ایچ آر مخفف اسم «هریسون» ــه. تو یه سریالی بود. این شخصیتو خیلی دوست داشتم.
من هرماه اقدامم😂😂😂😂😂 ماه پیش هرچی بیبی چک مدیکور زدم مثبت بود ولی مثبت کاذب خاک تو سرت مدیکور ک ...

براي من كه همش منفي بود آخرشم پري اومد😂😂

سالِ جديد بهترين سالِ زندگيِ منه،هم مهربونتر ميشم با شوهرم و اشتباهاتمو تكرار نميكنم هم مامان ميشم🤩😍🤪😎
2740
اره بخدا بعد هفت ماه ی بیبی چک مثبت دیدم از خوشی ذوق مرگ شدم ابروم رفت پیش خانواده شوهرم گفتم حاملم ...

منم یه بار همچین شدم البته من به دوستام گفتم و به مامانم به شوهرم منم ابروم رفت 9 ماه گذشت حامله نشدم خاک بر سرش ان شالله بارداری میشیم عزیزم 

خوشحال بوم کورد کویه عزیزکم من  سنه 

😂😂😂😂😂😂

psychometrist.ir  (تست های شخصیت و روانشناسی و پرسشنامه  ) 
براي من كه همش منفي بود آخرشم پري اومد😂😂

منفیه خوبه اینکه مثبت کاذبه حالتو میگیره وگرنه خودم عادت کردم به منفی😂😂😂😂

من فکر کردم حامله شدن اسونه هموم اقدام اول حامله میشم ولی الان فهمیدم زهی خیال باطل😶😶

جون عمت لایک نکن 😍😍😍
منفیه خوبه اینکه مثبت کاذبه حالتو میگیره وگرنه خودم عادت کردم به منفی😂😂😂😂 مم فکر کردم حامله شدن ...

دقيقا،فكرِ منم همين بود،حالا افتادم به التماس😁😁