1464
1411

خیلی دلم شکست. خب نشد تا حالا مادر بشم. من که مقصر نیستم

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد

لعنت به همه نیش زبون هایی که از صدتا خنجر بدترن😠

من بدشانسیمو از همون دوران بچگی                    وقتی که تخم مرغ رو کاشتم و بهش آب دادم         ولی مرغ نشد فهمیدم😞😞                        

انشالله زودتر مادر میشی عزیزم اونو بیخیال بهش فک نکن

من بدشانسیمو از همون دوران بچگی                    وقتی که تخم مرغ رو کاشتم و بهش آب دادم         ولی مرغ نشد فهمیدم😞😞                        

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436
1485

آدم بهتره هیچوقت مادر نشه تا اینکه یه مادر نفهم بشه :)

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1403

علتش چی بود ک این حرفو زد مگه شما چی گفتی

لایک و ریپلای دوست دارم  ولی ریپلای مخالف جواب نمیدم  بچه جون عکسمو نذار پروفایلت منو چند ساله تو سایت با این عکس میشناسن  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا  

خیلی اشتباه کرد که اینجوری گفت. کسی ک بلد نیست حرف بزنه یا منظورشو برسونه همون بهتر ک سکوت اختیار کنه. حالا میخاد غریبه باشه یا دوست جون جونی

هر چه در فَهم تو آید آن بُوَد مفهوم تو
1508