2737
2739
عنوان

مامانای تیر 92

| مشاهده متن کامل بحث + 271762 بازدید | 11891 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
همه رفتین لا لا

آیلین منم عکس بارداریتو ندیدم

صحبت از در آمد بود
خدا رو شکر در آمد شوهرم خوبه
اما دینا جون اگه همسرت هم یزدی باشه شک نکن
که بالاخره موفق میشه
همسری میگه اگه رفتیم شیراز حتما سوپر مارکت میزنم

پرستیژ چیه بابا..اونم تو ایران...خیلللی زرنگی کلاتو بگیر باد نبره
CafeMom Tickers

CafeMom Tickers
فرانک بیا بغلم باهم بگرییم ما همیشه آخرش میایم پستهای 100 تایی میخونیم اونا وراجی میکنن ما باید بخونیم امروز 571 پست خوندم با این 100 تا میشه 671 گریهههه
شوهرم میگه بیکاری میگم نه معتادم،فضولم،میخوام ببینم در نبودم چی گفتن
گریههههه شب بخیرر
CafeMom Tickers

CafeMom Tickers
سلام به دوستای گلممممممممممممم
دلم برای تک تکتون تنگ شده حسابی
من خیلی وقت نمیکنم این روز ها بیام همش در گیر اسباب کشی هستم (قبلا که گفتم داریم میریم زیرزمین مامان اینها مستاجری ) هههههههههه
تازه امروز اگر خدا قبول کنه میخوان بلند بشن و منم میخوام یک دستی به سر و گوش خونشون بکشم
ای خدا چه قدر کار دارم الان خونه ام بازار شام اصلا نمیدونم چه طوری جابه جا کنم بس که همه رو ریختم وسط ایشششششششششش

ثاره جون من اون موقع میخواستم بگم شیر خودتو حذف کن و به بچه ات فقط شیرخشک بده درسته که شیر مادر خوبه ولی برای بچه هایی که همه چیز مادرشون میخوره و شیرشون فایده داره شما که فقط مرغ میخوردی چه فایده داشت
باورکن خیلی به فکرت بودم انشالله دختری حسابی تپلی و سلامت باشه این روز ها نیز بگذردددددد

بچه ها من هنوز پری نشدم و حسابی استرس دارم اون روز رفتم ازمایش بدم دیدم میگه 25 تومن گفتم نمیخوام هههههههههه شوهرم اصرار میگه ازمایش بده گفتم عزیزم 25 بده به خودم بالاخره یا بچه هست یا نیست اگر بود که میفهمیم اگرهم نبود خود پری میاد دیگه چه کاریه این همه پول ازمایش بدم هههههههه
البته بگم من سر محمد مهدی سابقه داشته رفتم ازمایش دادم فرداش پری اومده ای سوختم اما اون موقع 12 بود حسابی گرون کردن
خدا لعنتشون کنه که این همه به ملت سختی میدن بعدم هی میگن بچه بیارین بچه بیارین خب امکانات بدیدد بچه تحویل بگیرید هههههههههههههه

اهای منم عکس ثاره مامی شانا مامان نلیسا و عکس های جدید دینا رو هنوز ندیدم ها اقا عکس نگذارید دیگه

بچه ها این یکی دو هفته که من نمیتونم بیام به خاطر اساب کشی ولی بعدش یک برنامه ریزی بکنیم یک تایم خاصی رو بگیم همه بیایم مثلا 11 این ماله دو هفته دیگه هست هاااااااااااااااااااا از امشب پا نشید بیایید هاااااااااااااااااااااااااا
هههههههههههههه
دینا جون خدا خیرت بده نباشه پرستیز ، پرستیز نون و اب نمیشه برای ادم که کار باشهههههههههه پرستیژ میخوام چه کار انشالله بهترین ها برات جور بشه عزیز
2706