2733
2734
عنوان

کسی رو دیدین تاوان حرفشو بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 36 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا مادرشوهرم هربلایی سرما عروسا آورد با مشارکت دختراش ،سر دخترای خودشم اومد

خیلی چیزا ولی اصلا دوست ندارم بگم انرژی منفیش به خودم برگرده.فقط اینو میگم واقعا خدایی وجود داره

2731

خیلی از تایپیکتون دلم شکست 💔💔 همیشه دلم خوش بود خانمهای جوون این نسل هوای دخترها رو دارن ولی می بینم هیچ فرقی با زنهای قدیم ندارن 

عزیزم دعا کن وقتی بدنیا امدی بخاطر دختر بودنت همه تاسف نخوردن و اضافی نبودی 

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    
خیلی از تایپیکتون دلم شکست 💔💔 همیشه دلم خوش بود خانمهای جوون این نسل هوای دخترها رو دارن ولی می بی ...

منم بچه اولم پسره الان دومی حامله م.گفتن دخترمنوهمسرم انقدخوشحاللل شدیمممم.مادرشوهرم میگه ناراحت نشینا دختر خوبه.منم گفتم چرا ناراحت بشیم ما خیلی خوشحالیم اتفاقا...

منم بچه اولم پسره الان دومی حامله م.گفتن دخترمنوهمسرم انقدخوشحاللل شدیمممم.مادرشوهرم میگه ناراحت نشی ...

اونا قدیمین افکارشون قدیمیه. ولی موندم خانمای الان چرا!!!  

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕