2733
2734
عنوان

مامانای تیر 92

| مشاهده متن کامل بحث + 271765 بازدید | 11891 پست
ای خدااااااااااااااااااااااااا

بد جنسید همتووووووووووووووووووووون دستم به دستتون برسه میکشمتوووووووووووووووووووووووون

منم عکس میخوام خووووووووووووووووب جیغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغ

دیروز رفتم عکسای جیگرم و از اتلیه کرفتممممممممممممممم.............ووووووویییییییییییی چقدر اون موقع نی نی بود الان بزرگ شده عشقمممممممممممممممم..فردا میشه 3 ماهش
میام پس فردا عکس میذارممممممممممممم خخخخخخخخخخخخخ

وااااااااااااااااااای چقذر عروسی حالم بهم خورد.................
تا دیشب ششمی عروسی رو رفتیم یکی هم فردا شب دیگه اخریش
البته فردا شب دو تا عروسی دعوتیم ولی چون دوتاس مجبوریم یکیشو بریممممممممممممممم
دیگه عروسی نداریم تا بهمن که عروسی خالم

حتما شماره منم داشته باشید عکس گذاشتید به منم بگید ................................

من برممممممممممممممممممممممممممممممممممم دنیال بدبختی هام بای بای
CafeMom Tickers
دینا دیشب بنیتا یهو غرغر کرد مجبور شدم یهویی برم.بعدا دوباره برام میزاری عکستو دوستم
آنا چقدر عروسی دارید ماشالا.انشالا همیشه تو مجالس شادی باشیم هممون.وهی قرررررررر بدیم.
ژانتی چند تا کتاب خوب و خواندنی که آدم از خوندنش خسته نشه بهم معرفی کن آخر هفته میخوام برم خرید میخوام چند تا کتاب بگیرم واسه خودم.
راضیه جون باز کم پیدا شدیااااااااااا
فرانک نمیدونم چرا 1سینتو مییره فقط.ولی من دیروز مطمئن شدم شیرم سیر میکنه بنیتارو.از ساعت 2 خوابید تا 7صبح.پاشد شیر خورد پشکشو عوض کردم 8 خوابید تا 12 ظهر.از وقتی هم بیدار شده میخنده و دست وپا میزنه و بازی میکنه.حسنی رو براش میزارم کلییییی ذوق میکنم جوجم.
حالا که میبینم سیر میشه دیگه زیاد به وزن گرفتنش فکر نمیکنم.مهم اینه که سالم باشه.حالا تپل نشد دیگه چه کنم.
راستی این پودر زیره که میریزم رو غذام تاثیرش بد نبوده رو شیرم.
معصومه برو آز بده خیالت راحت بشه.
CafeMom Tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خونه تکونی دارمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

خیلی خسته شدمممم

هنوز کفش و روسری و شلوار نخریدممم

یک هفته هم وقت دارم

شنبه هم عروسی دعوتم
دلگیرم از کسی که مرا غرق خودش کرد! اما نجاتم نداد …
بچه ها سینه چپمو به فرزام بیشتر میدم
چون که بیرون هستم بیشتر میتونم مراقب باشم کسی نگاهم نکنه

نکنه دیگه سینه راستمو نگیره؟؟؟

خیلی غر میزنه همش
دلگیرم از کسی که مرا غرق خودش کرد! اما نجاتم نداد …