2737
2739
عنوان

رفتارهای دختر4.5 سالم........

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 21 پست
ویار داری برو بالا بیار روش😂😂😂😂حال خودتو نی نی یت چطوره...

نه خواهر ویار ندارم اصلا😂😂

دختره ی چندش😁😁

خوبیم عزیزم توچطوری؟😊

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم نکنه بزرگ هم بشه همینطور باشه. حس میکنم اعتماد به نفسش شاید پایین باشه درصورتیکه همیشه سعس کردم جوری رفتار کنم که اعتماد به نفسش بالا بره و مثلا میخواد هر کاری کنه میگه حلما(برادرزادم) اینکارو میکنه مامان؟ منم میگم آره عزیزم.

هرچی براش میخریم بازم چشمش دنبال وسایل اونه.

اصلا هم دست و دلباز نیست و هرچی بگیره از خوردنی یا هر چیز دیگه ای به هیچ وجه به کسی نمیده.

تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-
2742

برای خودم خیلی سخته انگار غرورم زیر پام میره چون زن داداشم هی قیافه میگیره گهگداری هم یه لغز میندازه.

یه بار باهاش میخواست بره دستشویی تو یه مهمونی منم گفتم باید با من بیای و خلاصه آخرش زنداداشم گفت تو خونه بهش یاد بده که فقط با خودت بره . اتفاقا دخترم بدون من با هیچکس دیگه ای نمیره ولی این زنداداشم استثنا است

تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-

دخترخواهرشوهر منم همینجوریه...من خودم دخترم ۲سالشه  سرغذاخوردن میاد پیش مامیشینه  یا به قول شمامامانش براش هرچی بخره بازم چشمش به اسباب بازی های دخترمنه بااین که ۴سال بزرگتره 

خدایا مرسی که دخترموبهم دادی❤❤❤
برای خودم خیلی سخته انگار غرورم زیر پام میره چون زن داداشم هی قیافه میگیره گهگداری هم یه لغز میندازه ...

من میفهمم .خیلی سخته

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56