2733
2734
عنوان

سودا بودن بدن و آکنه گرم

41 بازدید | 5 پست

سلام من طبعم سرد و خشک =سودا هست ولی با مواد غذایی گرم جوش میزنم؛ آکنه از نوع گرم (قرمز و التهابی ) میزنم . مثلا فلفل یا سیر یا هر گرمی ک باشه جوش میزنم سریع 

با چربی ها و شیرینی ها هم جوش میزنم 

کسی دلیلش رو میدونه؟

حساسیت داری دیگه همراه باهاشون سردی بخور مثل ماست یا خیار یا عرق کاسنی

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ🫤        درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                                                                            با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           
حساسیت داری دیگه همراه باهاشون سردی بخور مثل ماست یا خیار یا عرق کاسنی

خب من طبعم سرد هست چرا با گرمی جوش میزنم ؟واقعا درک نمی کنم . گرمی نخورم جوش نزنم سردی نخورم سودا زیاد نشه پس چی بخورم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب من طبعم سرد هست چرا با گرمی جوش میزنم ؟واقعا درک نمی کنم . گرمی نخورم جوش نزنم سردی نخورم سودا زی ...

از کجا میدونی سردی؟ 

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ🫤        درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                                                                            با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           
2731
آزمون دادم  اخلاق و رفتارم هم به سودایی ها میخوره

نمیدونم والا 🙁بازم تونستی یه دکتر طب سنتی برو شاید کبدت گرمه ولی طبعت سرده!