2752
2734

چند روز پیشا ب برادرشوهر دیگه ام میگفت تو یعنی اندازه فلانی هم نیستی ک شغلش فلان چیزه

بعد من سرم پایین بود با دخترم سرگرم بودم انگار دخترش بهش اشاره کرد ک دوباره گفت ن منظورم اینه اون از تو کوچیک تره 

بعد الان ب شوهرم گفتم ناراحت شد گفت میرم بهشون میگم چرا این حرفو زدن

گفتم اگه بگی مامانت یقه منو میگیره و شر میشه

شوهرمم میگه تو باید ب من میگفتی اگه نمیگفتی پس چه زنی هستی

حالا نمیدونم مامانش اگه به من بگه چرا ب پسرم گفتی چی بگم؟

حرفش عین خوره مخمو میخورد

بهش بگو خوب کاری کردم تا تو باشی پشت سر پسر خودت حرف نزنی و پیش من بد شوهرمو نگی 

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

انکار کن😂به شوهرت بگو نگو من گفتم نمیخوام رومون به هم باز بشه

این دفعه هیچی نگفتم به هرحال مادرته ولی دفعه بعد گفتن طاقت نمیارم جوابشونو میدم

از موضع قدرت برو جلو

انقدر دایی هام و مادربزرگم مادرمو تحقیر کردند و میکنند 

تا مادربزرگم زنده بود همه چیز مادرم مسخره میکرد 

راه رفتن حرف زدن لباس پوشیدن مدامم به من میگفت مادر مریضه مادرت فلانه

حالام عزتی پیش بقیه نداره مادرم 

مادرم دختر بزرگه خانوادشه 

توی گروه دایی ام به خاله کوچیکم گفت تو بزرگ خانم خاندان مایی افتخار مایی

مادرم بغض کرد اشک ریخت 

تمام وجودم پر خشم شذ 

هیچ کدوم دیدن مادرم نیومدن عید

دلم میخواد خرخرشونو بجوم 

لطف حق با تو مداراهاکند     چون که از حد بگذرد رسوا کند
انقدر دایی هام و مادربزرگم مادرمو تحقیر کردند و میکنند  تا مادربزرگم زنده بود همه چیز مادرم مس ...

چرا طرفداری نمیکنی ازمامانت؟بنظرم یکبار برای همیشه حرفای دلتو بنویس و از مامانت طرفداری کن و خانوادگی ازاون گروه لفت بدید و برای همیشه بذاریدشون تو زباله .حیفه مامانت نیس ک سکوت میکنی دربرابر هر دلشکستنش؟

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢
چرا طرفداری نمیکنی ازمامانت؟بنظرم یکبار برای همیشه حرفای دلتو بنویس و از مامانت طرفداری کن و خانوادگ ...

سکوت نکردم 

جوابشو دادم کلی توهین شنیدم با همشون قطع ارتباطم 

خودمم از گروه دو ساله لفت داذم 

مامانم دوستشون داره و پشت من نیست

سکوت نکردم  جوابشو دادم کلی توهین شنیدم با همشون قطع ارتباطم  خودمم از گروه دو ساله لفت ...

بهترین کارو کردی .واقعا مامانت پشتت نیس؟؟چقدر بنده خدا ساده و دل مهربونی داره ک باوجود اینهمه اذیت بازمیخواد کنارشون باشه

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢
بهترین کارو کردی .واقعا مامانت پشتت نیس؟؟چقدر بنده خدا ساده و دل مهربونی داره ک باوجود اینهمه اذیت ب ...

خیلی شخصیت مهرطلبی داره من خودمو خراب کردم اما مادرم هنوز یواشکی زنگ میزنه بهشون میگه بیاین دیدنم

2706