2733
2739
عنوان

رفتارهای دختر4.5 سالم........

471 بازدید | 21 پست

سلام دوستان

دخترم 4.5 سالشه تقریبا یه رفتارایی داره که خیلی بعضی موقع ها اعصابم خورد میشه.

مثلا همش میخواد از بچه های دیگه بخصوص برادر زادم که 2 ماه از خودش کوچیکتره تقلید کنه .حتی سر غذا خوردن هر چی اون میخوره اینم برمیداره . ولی اون اصلا اینجوری نیست. حتی موقع غذا خوردن سر سفره کنار من نمیشینه میره کنار زنداداشم که وقتی به دخترش غذا میده میگه باید اونم به منم غذا بده . خیلی ناراحت میشم.

نمیدونم چجوری باید رفتار کنم تا اینکارو نکنه..

تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دختر منم روز بعد از تولد 5سالگیش هر روز صبح که از خواب بیدار میشه با زبون بچگانه حرف میزنه 😂😂فکر می کنم چون احساس می کنند اینطوری توجه بیشتری بهشون می کنیم این رفتار رو می کنند از چی ناراحتی؟ 

پسر منم با بچهای فامیل مادرشوهرم صمیمیه میره پیش اونا غذا میخوره.یا خواهر زاده ام هرکاری کنه اینم تقلید میکنه.پسرمم ۵سالشه...غصه نخور بزار راحت باشن.تو عالم خودش خوش باشن.

2740

خواهر من کوچیک بود اینجوری یود ...هرکی میومد خونمون زااااار میزد بمونیددددد هرجا میرفتیم میگفت من بمونم آخر انقدر زار میزد که میموند ...

حتی خونه غرییه ها

تخصص لو دادن همه اتفاقات خونه رو هم داشت ....الانم۳۲سالشه دقیقا همون شخصیت رو داره

فکر میکنه اون برادرزادتونو رو بیشتر دوست دارند همه.اگه مثه اون رفتار کنه اونم به اندازه ی اون بچه کوچیکه دوست خواهند داشت.

باز این 4 سالشه ازین کارا میکنه.بچه خواهرشوهرمن 8 سالشه ادای بچه های دوساله رو درمیاره آدم میخواد بالابیاره روش.

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
فکر میکنه اون برادرزادتونو رو بیشتر دوست دارند همه.اگه مثه اون رفتار کنه اونم به اندازه ی اون بچه کو ...

ویار داری برو بالا بیار روش😂😂😂😂حال خودتو نی نی یت چطوره...