2737
2734
خدا از دهنت بشنوه

عزیزم تا میتونی از آدمایی که باعث حال بدت میشن دور شو حالا هر شخصی که میخواد باشه

ان شاالله به زودی باردار میشی و انقدر حالت خوب باشه که نیاز به کمک هیچکس نداشته باشی😊

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم تا میتونی از آدمایی که باعث حال بدت میشن دور شو حالا هر شخصی که میخواد باشه ان شاالله به زودی ...

اون شخص مادرم و خواهرام بودن باهاشون کلا قطع ارتباط کردم تازه منی زندگی بدون دردسر و دارم میفهمم بدون دخالت دیگران

خدا از دهنت بشنوه خدا کنه مرداد یا شهریور حتما حامله بشم 

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
2728
اون شخص مادرم و خواهرام بودن باهاشون کلا قطع ارتباط کردم تازه منی زندگی بدون دردسر و دارم میفهمم بدو ...

میدونم خیلی سخته که نزدیکترین اشخاص زندگی آدم باعث حال بدش بشن ولی خب چه میشه کرد نمیشه بقیه رو تغییر داد که باید رفتار خودتو با اون آدما تغییر بدی تا کمتر اذیت بشی

امیدوارم انقدر زندگیت در کنار همسرت خوب و شیرین باشه که اصلا نبود خانوادتو حس نکنی😘

منم اشتباه کردم ک گفتم 

همه چیزو نباید گفت اگه میبینین اذیت میشین

واسه من برعکس بود مامانم خیلی غصه میخورد چون میدونست از اول که تخمدونام پلی کیستیکه و به راحتی باردار نمیشم

بعد از حاملگی خارج رحمم که رفتم عکس رنگی دادم گفت لوله راستت آسیب دیده اصلا به مامانم نگفتم گفتم همه چیز خوبه

بهش نگفتم حرکت اسپرم همسرم صفره

چون فقط باعث میشد بیشتر غصه بخوره

دقیقا من این چند وقتی ک اقدام بودم و نمیشد. مث خنگولا ب خانوادم گفتم. اونا هم انگ نازایی زده بودن به ...

خدابزرگه عزیزدلم.😔❤

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
میدونم خیلی سخته که نزدیکترین اشخاص زندگی آدم باعث حال بدش بشن ولی خب چه میشه کرد نمیشه بقیه رو تغیی ...

مرسی فدات شم😘😘😘😍😍😍

2740
دقیقا من این چند وقتی ک اقدام بودم و نمیشد. مث خنگولا ب خانوادم گفتم. اونا هم انگ نازایی زده بودن به ...

دقیقا خانوادا منم همین حرفارو بهم زدن

خواهرم هی میگفت من بچه دارم تو نداری من ازت جلوترم تو نازایی

درصورتی که خودش برای بچه اولش 5 بار ایو ای کرد

اصلا بچه چه ربطی به جلو بودن تو زندگی داره همه بالاخره یه روز بچه دار میشن یکی 18 سالگی یکی 40 سالگی مهم درست بار آوردن بچه اس

دقیقا خانوادا منم همین حرفارو بهم زدن خواهرم هی میگفت من بچه دارم تو نداری من ازت جلوترم تو نازایی ...

مگه مسابقه اس؟😐😳

زمان وقوع اتفاقات مهم تو هر زندگی با زندگی دیگه متفاوته 

2706