2737
2734

می دونم باورتون نمیشه ، منم چند وقت پیش تو اینستا زیر پست یک دکتر زیبایی داشتم کامنت میخوندم ، دیدم یکی نوشته دوستم دماغش گوشتی بود ولی با استفاده از سرم لیفتینگ دماغش جمع شد ، راستش برای خودمم قابل باور نبود ، اما تو کامنت ازش پرسیدم اسم سرمش چی بود و رفتم تحقیق و دیدم همه تعریف این مارک رو کردن ولی خب دیگران برای لیفت صورت و خط خنده و .. استفاده کرده بودن ، قیمتش گرون یود ولی گفتم عیب نداره این راهم برم نشد که نهایت برای خط خنده و افتادگی صورتم ازش استفاده میکنم.

خلاصه خریدم و الان حدود ۳ هفته هست استفاده میکنم ، هم به نظر خودم و هم اطرافیان بینیم جمع و جور شده.‌

به داستان زندگی هیچکس نخند ، راه طولانیه .... و هنوز داستان زندگی تو هم تموم نشده 👣👣👣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

اسمش و قیمت و طرز استفاده رو هم میشه بگی لطفا

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
بابا دروغه

روی بینی من که اثر گذاشت ، چون بینی من هیچ مشکل و قوز و .. نداشت فقط یه کم گوشتی بود ، ولی الان انگار با استفاده از این سرم به سمت بالا کشیده شده و جمع شده

به داستان زندگی هیچکس نخند ، راه طولانیه .... و هنوز داستان زندگی تو هم تموم نشده 👣👣👣
خب پس ورا تاپیک زدی اکز نخواستی معرفی کنی😒😐

خب میگم ، ولی برندش به خدا برای عمه خاله من نیست ، نگید تبلیغه😂

2706