2733
2734

می دونم باورتون نمیشه ، منم چند وقت پیش تو اینستا زیر پست یک دکتر زیبایی داشتم کامنت میخوندم ، دیدم یکی نوشته دوستم دماغش گوشتی بود ولی با استفاده از سرم لیفتینگ دماغش جمع شد ، راستش برای خودمم قابل باور نبود ، اما تو کامنت ازش پرسیدم اسم سرمش چی بود و رفتم تحقیق و دیدم همه تعریف این مارک رو کردن ولی خب دیگران برای لیفت صورت و خط خنده و .. استفاده کرده بودن ، قیمتش گرون یود ولی گفتم عیب نداره این راهم برم نشد که نهایت برای خط خنده و افتادگی صورتم ازش استفاده میکنم.

خلاصه خریدم و الان حدود ۳ هفته هست استفاده میکنم ، هم به نظر خودم و هم اطرافیان بینیم جمع و جور شده.‌

به داستان زندگی هیچکس نخند ، راه طولانیه .... و هنوز داستان زندگی تو هم تموم نشده 👣👣👣

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

اسمش و قیمت و طرز استفاده رو هم میشه بگی لطفا

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
بابا دروغه

روی بینی من که اثر گذاشت ، چون بینی من هیچ مشکل و قوز و .. نداشت فقط یه کم گوشتی بود ، ولی الان انگار با استفاده از این سرم به سمت بالا کشیده شده و جمع شده

به داستان زندگی هیچکس نخند ، راه طولانیه .... و هنوز داستان زندگی تو هم تموم نشده 👣👣👣
خب پس ورا تاپیک زدی اکز نخواستی معرفی کنی😒😐

خب میگم ، ولی برندش به خدا برای عمه خاله من نیست ، نگید تبلیغه😂

2706