2737
2739

سلام سما جون چیشده آخه. چجوری سقط شد بچت ََ؟؟؟؟ خدا بهت صبر بده گلم. 

غزال جون بنیتا جون ناشکری نکنید هیچ کدومتون به انداره من تنها نیسا. من حتی شوهرمم درکم نمیکنه. از خانوادمم ک دورم. بابا و مامانم هم دلشون میخاست بچم پسر باشه. حس میکنم نی نی مو دوس ندارن.خیلی افسرده شدم تو بارداری..... امیدوارم دختر نازم همدم تنهاییام شه. هیچ کسو تو این دنیا ندارم

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 
از خانواده ات دوری؟ من که قطع ارتباط کردم باهاشون

اره عزیزم مامانم ک فوت کرده بابامم هست ی شهر دیگه.واقعا گاهی اوقات خانواده خود ادم بیشتر ادمو عذاب میدن از غریبه ها

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام سما جون چیشده آخه. چجوری سقط شد بچت ََ؟؟؟؟ خدا بهت صبر بده گلم.  غزال جون بنیتا جون ناشکر ...

میدونم فارن جان اینا باعث میشه ادم حس بدی داشته باشه تو دوران بارداریش.مطمئن باش با اومدن گل دخترت همه چی تغییر میکنه حتی شوهرت.بیخیال همه شو فقط شوهرتو وابسته خودت کن

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
اره عزیزم مامانم ک فوت کرده بابامم هست ی شهر دیگه.واقعا گاهی اوقات خانواده خود ادم بیشتر ادمو عذاب م ...

خدابیامرزتش روحش شاد😢😢

برای من که هفته پیش باعث شد برام تموم بشه دیگه

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
2731
سلام سما جون چیشده آخه. چجوری سقط شد بچت ََ؟؟؟؟ خدا بهت صبر بده گلم.  غزال جون بنیتا جون ناشکر ...

خدا نینیتو برات حفظ کنه فدات شم انشالله صحیح و سالم دنیا بیاد همدمت بشه

سخته میدونم اینکه خانواده پشت آدم نباشن

غزال عکسمو دیده هیچ مشکلی تو عکسم نیست فقط روی تاپ نشستم همین سر این مامانم زنگ زده بهم انواع تهمت ها رو زدن بعد زنگ زدن شوهرم که زیر اب منو بزنن

منم هم به اونا هم به شوهرم گفتم برام تموم شدن 

از کوچیک ترین مساله من اینها ناراحت میشدن 

خیلی سعی کردن زندگی منو خراب کنن فقط خداکنه جور بشه و یهو به سر شوهرم بزنه خونه بخریم بریم از اینجا کلا دیگه ادرسمم نداشته باشن مزاحم زندگیم نشن

خدا دخملتو برات حفظ کنه فدات شم

خدا نینیتو برات حفظ کنه فدات شم انشالله صحیح و سالم دنیا بیاد همدمت بشه سخته میدونم اینکه خانواده پ ...

عزیزم انقد تند نرو  تو ک از من بدتری. کلا فک کنم تو بارداری آدم خیلییی حساس میشه و انتظارش از بقیه بالا میره. بخاطر همینه اکثرمون گله داریم از خانوادمون. حالا توکه تو اقدامی هم بیشتر فشار روته. واسه همونه. انشالله زود زود باردار بشی گل گلی جون 

اره عزیزم مامانم ک فوت کرده بابامم هست ی شهر دیگه.واقعا گاهی اوقات خانواده خود ادم بیشتر ادمو عذاب م ...

دقیقا من این چند وقتی ک اقدام بودم و نمیشد. مث خنگولا ب خانوادم گفتم. اونا هم انگ نازایی زده بودن بهم. فک کن مادر و خواهر خودم. آخه آدم در شو به کی بگه 

2740
دقیقا من این چند وقتی ک اقدام بودم و نمیشد. مث خنگولا ب خانوادم گفتم. اونا هم انگ نازایی زده بودن به ...

من با توجه به شناختی که از مامانم و آبجیم داشتم بهشون نگفتم، میدونستم میشن عامل استرس

تا هفته هشت که قلبش رو دیدم بهشون گفتم

از روی خیرخواهی گند میزنن به اعصاب آدم

اما واقعا خوش به حال دختری که مادرش کنارش، دوری از خانواده خیلی سخته، مادر شوهرم خیلی مهربونه اما هیچ کی مادر نمیشه

2706