2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما فکر. کن من از بارداری میل تا الان توی این فکرم و همش مقایسه میکنم تازه بهترین دکتر غدد بردمش خیلی نگرانم من کلا وسواسم خودمم هم داغون شدم با این اخلاقم

2728

چهارماهشه.😊

نگرانیت بی مورده تو سونو ی دستگاهه که اصلا دقیق نیست پس  به حرف سونوگراف دلخوش نکن

دکتره من گفت ممکنه بچت مشکل استخونی داشته باشه 😨

فک کن من چه حالی شدم شوهرم داشت دیوونه میشد بعدش بهم گفت فکر میکردم یه سمندون تو شکمته😄

الانم دخترم ریزه میزه ست ولی خوب خودمم قدم بلند نیست حتما به خودم رفته

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی

آخی سالم باشه ایشالا.. نازی‌‌‌...من دخترم قد تولدش ۴۶ بود الآنم یه سه سانتی کم داره دکتر بهم گفت خیلی که نیست ولی نمیدونم این دکتره اینجوری بهم گفتا داغونم کرد😉

2740
آره واسه خواهر من که بار داربود گفتن که استخوان رانش،اگه اشتباه نکنم دوهفته کوچیکتره

سلام خانم تو روخدا اگه پستمو دیدین جواب بدین، نی نی خواهرتون سالم بود؟ بمنم تو سونو ۱۸ هفته همینو گفتن میگن باید هر چه زودتر تصمیم بگیری برا سقط

الحمدالله❤
سلام خانم تو روخدا اگه پستمو دیدین جواب بدین، نی نی خواهرتون سالم بود؟ بمنم تو سونو ۱۸ هفته همینو گف ...

سلام عزیزم خواهر من تو ماه۶بارداری این تشخیص دادن والان دخترش ۳سالش تمومه کاملا سالمه ولی کوتاهتر از همسالاشه ودرکل ولی خب شما چون ۱۸هفته هستین وضعیتتون متفاوته ولی به چند تا دکتر خوب ومتخصص دیگه مراجعه کنین به یه دکتر اکتفا نکنین انشالا که مشکلی نباشه

سلام عزیزم خواهر من تو ماه۶بارداری این تشخیص دادن والان دخترش ۳سالش تمومه کاملا سالمه ولی کوتاهتر از ...

خیلی ممنون عزیزم از جوابت، سه جا سونو شدم ولی بازم میخوام برم جا دیگه توکل به خدا، دکترایی که من رفتم‌اکثرا یطوری رفتار کردن که این چند روز من تو جهنم بودم من بعد چند سال با ivf باردار شدم همش میگن اگه اینطور نبود تاالان دستور سقط رو داده بودیم ولی حالا تا چند روز وقت داری فکراتو بکن! دعام کنید خدا کمکم کنه...

الحمدالله❤