2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بچت دور سرش عقبه یا جلو و اینکه دست و پاش چندهفته کوتاهتره؟

سلام عزیزم دور سرش میگن مطابقت داره با سن‌حاملگیت طول استخوان های بلندش دو هفته کمتره

الحمدالله❤
سلام عزیزم منم این مشکلو داشتم دخترم تو ۳۸ هفته با قد ۵۰ سانت دنیا اومدبرو تاپیکم رو بخون هستش

سلام عزیزم به من م تو هفته 37گفتن طول استخوان ران بچت کمه و بچت کوتاهه دارم میمیرم همش گریه شما بچت نسبت به سن بارداری چقدر اختلاف داشت؟ماله من 4هفته

2731
سلام عزیزم به من م تو هفته 37گفتن طول استخوان ران بچت کمه و بچت کوتاهه دارم میمیرم همش گریه شما بچت ...

بچه من به نیا اومد با قد 51وزن 3500ولی احساس میکنم پاهاش کوتاهه بایدببرمش دکتر

عزیز شما بچت همه چیزش نرماله دیگه گلم؟؟؟

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
2740

سلام مامانا  نگران نباشید  اندازه fl و hl توی هفته های بالا خطا داره من خیلییییی استرس گرفته بودم توی ۳۵ هفته به من گفتن اندازهflدو هفته کمه  و دور سر و قطر سر هم دو هفته بیشترازnt  با این که پیش دکتر خوب اصفهان برده بودم استرس زیادی بهم وارد کرد که سه روز بعد هم دوباره سنو دادم که اون اندازه fl فقط ۵ روز کمتر از ntبود  و معلوم شد که اشتباه سنوگرافی بود بهتون توصیه میکنم توی ماه های اخر الکی استرس نداشته باشید و فقط همه چیو بخدا بسپرید من پسرم خدا روشکر بدنیا اومد سالم  و قدش ۵۴ بود که دکتر گفت ماشاالله اینو فقط میخواستم به مامانایی بگم که مثل من چند روز گریه کردن فقط  همه چی با خداست دلم میخواست از نگرانی درتون بیارم 

[QUOTE=100672845]سلام عزیزم به من م تو هفته 37گفتن طول استخوان ران بچت کمه و بچت کوتاهه دارم میمیرم ...

عزیزم منم بچه م تو هفته ۳۸گفتن طول ران ۳_۴هفته عقبه.

خیلی میترسم.بنظرت چیزیه؟البته قدخودم کوتاهه اما پسر اولم۵۰سانت بود

عزیزم منم بچه م تو هفته ۳۸گفتن طول ران ۳_۴هفته عقبه.

خیلی میترسم.بنظرت چیزیه؟البته قدخودم کوتاهه اما پسر اولم۵۰سانت بود

سلام، ببخشید میپرسم، الان بچتون ظاهرش طبیعیه؟ پاهاش نسبت به بدنش کوتاهه؟ بچه ی منم گفتن ۴ هفته طول رانش کوتاهه، خیلی میترسم😔