2737
2734
عنوان

ارایشگاه خوب در اردبیل

18837 بازدید | 41 پست

سلام دوستان وقت بخیر

از خانومایی که ارایشگاه خوب تو اردبیل میشناسن نظر میخواستم

عروسی برادرمه ولی زنداداشم اینجا نیست که بشناسه از من خواسته ارایشگاه خوب پیدا کنم من یه چند تایی رو از نزدیک دیدم ولی بازم مطمئن نیستم کارشون خوب باشه

عروسمون زیاد سختگیر نیست فقط ارایش ملایم میخواد اما مادرم میخواد عروسش تک باشه

و از نظر سه تامون ارایش چشم مهمه و اینکه کرم پودر رو صورت صاف باشه و ملیح دیده بشه

حالا با این توصیف های به نظرتون کدوم یکی از ارایشگرا بهتره

اونای که خیلی اوازه دارن نازلی و بانو زارعی هست

اما هرکی یکیشو بد میدونه

من سه سال پیش یکی از عروسای نازلی رو دیدم و به نظرم خوب بود اما الان نمیدونم به اون خوبیه یا نه از یه طرف هم برا یه روز 3 ملیون خیلی زیاده که بشوری بره به باد

بانو زارعی رو هم اصلا ندیدم عروسشو 

یکیو قبلا میگفتن بانو زارعی رفته ولی بعدا گفتن نه الکی پز میداده اگه کار بانو زارعی باشه که خوب نبود چون فرق وسط بهش نمیومد و رژ تیره رو با کرم پودر سفید زده بود و اصلا خوب نبود

خیلیا سرخپوش رو هم تعریف میکنن و تو اینستا هم دو تا از کاراشو دیدم ولی شاید ادیت کرده باشه

ویونا رو هم باز از رو عکس دیدم که خوب بود ولی کرم پودر چجوری میمونه رو صورت رو ندیدم

بین اینا کدوم بهتره و با سلیقه زنداداشم جوره و رنج قیمتش چقدره 

باز اگه ارایشگر بهتری سراغ دارین بیزحمت معرفی کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اردبیل نیستم، ولی یه عروسی که رفته بودم، و عروس فوق‌العاده زیبا و قشنگ شده بود، گفتن آرایشگاه آیشن رفته. نمیدونم میشناسید یا نه. چون از اسم آرایشگاهش خوشم اومد، یادم مونده.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

از بین اینای ک گفتی .من خودم عروسه سرخ پوش بودم .خیییلی راضی بودم و گفتن خیلی ماه شدم .عکسامم الان میبینم و راضیم .قیمتشم از پایه ۱و نیم بود و اخلاقه شیرین خانم خیلی خوب .

نازلی دوتاس .

اونی ک معروفه و نازلی اصلیه اس .باید قیمت و اخلاق برات مهم نباشه ‌.من ازش هم عروسی ک خوب درس کرده دیدم هم عروسی ک زشت کررده .نسبته پولی ک بدی کار میکنه 

👈👪منم ی روز مادر میشم 👪👉
2740
من اردبیل نیستم، ولی یه عروسی که رفته بودم، و عروس فوق‌العاده زیبا و قشنگ شده بود، گفتن آرایشگاه آیش ...

نه عزیزم نمیشناسم تا حالا نشندیم ادرس یا شماره تلفنش رو بلدین ؟چه قیمتی بود؟

جدی؟اخه میگن پایه ارایشش از یک و نیم شروع میشه

بله پایه از ۱و نیم تا ۲ تومن شروع میشه ....من رفتم برای عروسیم ک بپرسم از اخلاقش خوشم نیومد خیییلی پولکیه ‌.و هزارتام عروس بیاد واس ی روز همه رو قبول میکنه اون روز ک من رفتم بپرسم ۱۱ تا عروس داشت !!!!!

👈👪منم ی روز مادر میشم 👪👉

من سبک ارایش نازلی رو دوس دارم...جاریمم قراره بره اونجا..ولی از قیمتش خبر ندارم...

من خودم ارایشگاه اسپوزا شهرک رضوان رفتم واسه عروسیم...همه فک میکردن بانو زارعی رفتم..

خدایا شکر واسه دوقلوهام..🥰🥰
نه عزیزم نمیشناسم تا حالا نشندیم ادرس یا شماره تلفنش رو بلدین ؟چه قیمتی بود؟

متأسفانه قیمتشو نمیدونم. سه چهار سال پیش رفته بودم اون عروسی. اون موقع آرایشگاهش توی جعفریه بود. متأسفانه شماره ازش ندارم. ولی اگر بخواین میتونم از اقوام بپرسم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2706