2733
2734
عنوان

ارایشگاه خوب در اردبیل

| مشاهده متن کامل بحث + 18894 بازدید | 41 پست
منم دقیقا همین توصیف ها رو از نازلی تو نت خوندم

کاره خوب هم داره .کار بد هم دیدم ....

ولی خب من کاره سرخ پوشو دوس دارم .البته الان ی شانلی هم هست تو خیابون باکری که نسیم خانومه .اونم کارش ب روزه و خوووب .و جالب .البته خوب قیمتاش بالاتره 

👈👪منم ی روز مادر میشم 👪👉
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

در مورد بانو زارعی چی نظری ندارین؟ یا ویونا؟

بانو زارعی هم رفتم خیلی خانم با اخلاق و مهربونیه .مدل کاراش من تقریبا شکل هم میبینم عروسلشو یعنی سبکش یکیه .اما تثبیت کارش خیلی خوبه و بعد چندین ساعت هم هییییچ تکونی نمخوره .ولی من نوع ارایش چشم و ابروش رو دوس ندادم شخصا 

👈👪منم ی روز مادر میشم 👪👉
2728
بانو زارعی هم رفتم خیلی خانم با اخلاق و مهربونیه .مدل کاراش من تقریبا شکل هم میبینم عروسلشو یعنی سبک ...

برای چه مناسبتی رفتین و چه قیمتی؟چرا ارایش چشمشو دوس ندارین؟

برای چه مناسبتی رفتین و چه قیمتی؟چرا ارایش چشمشو دوس ندارین؟

من سال قبل عروس شدم .دنبال ارایشگاه بودم و تحقیقاااات😄😄

بعد ظهرا میرفتم هرروز ارایشگاها رو میگشتم و عروساشونو میدیدم .

من نمخواستم ابروم رو تیغ بزنه ولی خب بانو زارعی تیع میکشه هر چند کم .و چشو ابرو رو میکشه ‌

نمدونم منظورم رو رسوندم .

هم ابرو هم چشم رو خیلی کشیده میکنه 

👈👪منم ی روز مادر میشم 👪👉
من سال قبل عروس شدم .دنبال ارایشگاه بودم و تحقیقاااات😄😄 بعد ظهرا میرفتم هرروز ارایشگاها رو میگشتم ...

خوب برا چشمهای ریز ترفنده خوبیه خیلی بد میشد اونجوری؟

یعنی برا تحقیق میرفتین ارایش کنه؟

خوب برا چشمهای ریز ترفنده خوبیه خیلی بد میشد اونجوری؟ یعنی برا تحقیق میرفتین ارایش کنه؟

نه من خوودم چشام درشته و دوس ندارم کشیده تر شه .نصف صورتم‌چشمه 😄😄.

نه وقتای ک عروس دارن میرفتم نگاه میکردم 

👈👪منم ی روز مادر میشم 👪👉
2738
نه من خوودم چشام درشته و دوس ندارم کشیده تر شه .نصف صورتم‌چشمه 😄😄. نه وقتای ک عروس دارن میرفتم نگ ...

خودشون پیام میدن میرین شو عروس یا اتفاقی میرین؟

قبل قرارداد رفتین عروسشونو دیدین؟

عروس ما چشماش ریزه و به نظرم خیلی مهمه چشاش درشت بشه

البته منم اینجوریم و همیشه ازایشگاهیو انتخاب میکنم که ملتیم کار کنه اما چشمام رو هم درشتتر کنه

خودشون پیام میدن میرین شو عروس یا اتفاقی میرین؟ قبل قرارداد رفتین عروسشونو دیدین؟ عروس ما چشماش ری ...

ن عزیزم ز میزنی یا حضوری میریو میپرسی چ تاربخی عروس دارن و میرین میبینین

👈👪منم ی روز مادر میشم 👪👉

عروسي برادرم مرداد ماهه و در اردبيل من واقعن آرايشگاه خوب نميشناسم نميتونم برم اردبيل نمونه كارارو ببينم فقط منير وسرخپوش رو در نظر دارم شماره تلفني از سرخپوش دارين؟؟؟ميشه نظرتونو بگين در مورد اين دوتا آرايشگاه 

عزيزم اردبيل چند تا ارايشگاه خوب داره. بانو زارعي نازلي سرخپوش منير هم تهران هست ولي الان اومده اردبيل تو ارايشگاه خواهرش كه همون سهيلا هست تا شهريور كار خواهد كرد. بين اينا هر كدوم سبك كاري متفاوتي دارند. مثلا بانو زارعي تو چشم و ابرو واقعااااااااااااا شاهكاره معجزه ميكنه. نازلي هم طرفدار زيادي داره ولي خب  تازگيا عروساش اونطور كه بايد به چشم نمياد ولي خب كارش عاليه اونم. سرخپوشم خوبه منير هم خوبه. بقيه ارايشگرا كاراشون پايينتو از اينا هست. ولي خب هر كي با توجه به توانايي خود ميره جلو

2706