2733
2739

برای حاجت گرفتن نماز نخونید واسه عشق ورزی به خدا بخونید ... خدا بی جواب نمیزاره 

من ماه رمضون پارسال هر شب می خوندم از نظر معنوی درهای جدیدی به روم بازشد ک نمی تونم اینجام بکم

اما از نظر مالی هم چند ماه بعدش به طرزعجیبی رشد کردم 

نیم ساعت به نماز صبح شروع کنید به خوندن اگر نمی تونید بیدار شید نصف شب هر ساعتی که می خواهید بخوابید قبلش حداقل نماز شفع و وتر رو بخونید بع بخوابید اگر نماز صبح بیدار میشید ولی نماز شب نمی تونید بیدار شید قضای نماز شب رو بعد نماز صبح بخونید 

نمازشب چطوریه؟؟؟بین الطلوعین چیه؟ مرسی میشم جواب بدین

نماز شب توضیحش یه کم زیاده،از توی نت پیدا کنید کامل تر و بهتره،بین الطلوعین هم زمان بین اذان صبح تا طلوع افتابه و بیدار موندن اون زمان توصیه شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوش به سعادت . من که نامید شدم مخصوصا برا ازدواج و کار چقد ختم برداشتم!

از درگاه خدا نااميد نباش عزيزم

دعا كليد مشكلاته

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍

من دوماه نماز شب خوندم،یک چیزی از خدا خواستم اما بجای یک،  ده تا گره از کارم باز کرد خدایا شکرت

نصف شب بهترین زمان برای رازونیازه خودتی و خدات،اگر به صلاحت باشه خدا حاجتت رو میده 

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه
2731

من یه مدت خ کوتاه نماز شب میخومدم

جدای از ارامش و حال خوبی که داشتم خس میکنم هرچی دارم و ندارم از اون مدت کوتاه دارم

اصلا همین که بلد شدم با خدا حرف بزنم و... خ خوبود ارزوم اینه که یبار دیگه بتونم

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
2740
چه‌امیدبخش،ممنون

ان شاأالله موفق شدید واقعا التماس دعا

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

تو ماه رجب رفتم اعتكاف 

انگار ي پيش درامدي شد براي ارتباط با خدا ذكر ١١٠بار يا علي

و نمازهاي شب تو اعتكاف واقعا سبك شده بودم خيلي خيلي لذت بخش بود 

بعد از اونم ماه رمضان چندين بار معجزه رو تو زندگيم ديدم

قبولي دانشگاه ازدواجم با ي آدم خوب(كه اقلا قبلش داشتم به بيراهه و انتخاب غلط ميرفتم جوري نجاتم داد...)

استخدامم هم دقيقا شب قدر احيا گرفته بودم خدر قبوليم اومد 

و حالا هم قصد بچه دار شدن دارم نميشم كه نميشم

ولي اينبار اميرالمومنين طلبيدتم دارم ميرم نجف🌺🌺🌺

🌸

نماز شب واقعا حال خیلی خوبیه ...منم میخونم ...همین که نو دل شب با خدا حرف میزنی  یه حس خیلی خوبیه ..تو دعاهاتون منم بی نصیب نذارین دوستان ...التماس دعا 💔🙏

میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستی ؟؟🤲💔🙏
یعنی چیذبین طلوعین

ینی از اذان صبح تا طلوع کامل افتاب بیدار باشی و دعا بخونی

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹