2726

هرچي دارم از لطف خداست

همشو با دعا و التماس گرفتم

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من نماز شب نخوندم ولی یادمه اخرای کارشناسی چون شبا خابم نمیبرد شبا پامیشدم دعا مفاتیح و اینا میخوندم و دعام میکردم

در عین ناباوری خدا یه کار خیلی خوب جایی ک دوست داشتم چن ماه بعد برام درست کرد و کل زندگیمو تعییر داد

قربون مهربونیش

نماز هم ي مدت ترك كرده بودم باز شروع كردم

دعا كردم،با گريه و زاري

بعد نمازام سخت ازش ميخواستم

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍
ان شالله 

نمازشب چطوریه؟؟؟بین الطلوعین چیه؟

مرسی میشم جواب بدین

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
نماز هم ي مدت ترك كرده بودم باز شروع كردم دعا كردم،با گريه و زاري بعد نمازام سخت ازش ميخواستم

سلام خوش به سعادت . من که نامید شدم مخصوصا برا ازدواج و کار چقد ختم برداشتم!

نمازشب چطوریه؟؟؟بین الطلوعین چیه؟ مرسی میشم جواب بدین

عزيزم هر چند ركعت ك بخوني خوبه

هروقت از شب هم ك باشه

2706