2733
2734
عنوان

بی بی مثبت آزمایش منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 46 پست
دوستان من باردار بودم ، آزمایش اشتباه بوده آزمایش دوباره دادم بتا ۸۲۱ بود

عزيزم الان ديدم به سلامتى عزيزم ازمايش مگه يه بار دادين 

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....

بتا تونم خوبه انشالله باردارى خوبى داشته باشين عزيزم 

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم الان ديدم به سلامتى عزيزم ازمايش مگه يه بار دادين 

بله عزیزم فردای موعدم آزمایش دادم منفی شد که اشتباه آزمایشگاه بود 

بعد یه هفته که دیدم بی بی چکام داره روز به روز پررنگ میشه دوباره یه جای دیگه آز دادم که مثبت شد

امیدوارم شما هم این ماه مامان بشی عزیزم 💓

خدایا من به قدرتت ایمان دارم

وای چه خوب که باردار بودی منم دقیقا مث توام الان بی بی چکام مثبت شدن آزمایش منفی .... میشه بگی چند روز بعد آزمایش اولی دوباره رفتی آزمایش دادی ؟؟؟؟

خدایا یعنی میشه مال منم مث تو مثبت بشه

2731
وای چه خوب که باردار بودی منم دقیقا مث توام الان بی بی چکام مثبت شدن آزمایش منفی .... میشه بگی چند ر ...

سلام عزیزم از تیکرت معلومه که مامان شدی مبارک باشه، چند هفته ای الان؟

خدایا من به قدرتت ایمان دارم
سلام عزیزم از تیکرت معلومه که مامان شدی مبارک باشه، چند هفته ای الان؟

مرسی عزیزم فک کنم پنج هفته و دوروز . البته بتام پایین بود دکتر گفت دوباره دو روز دیگه آزمایش بده 

من ماه قبل آخراش فقط اقدام داشتم واسه همینه دیر تشکیل شده مطمئنم ولی دکتر به این حرفا توجه نمیکنه حالا شنبه باید برم آزمایش

مرسی عزیزم فک کنم پنج هفته و دوروز . البته بتام پایین بود دکتر گفت دوباره دو روز دیگه آزمایش بده&nbs ...

سلام بچه ها منم همین اتفاق برام افتاده بی بی چکم هاله خیلی واضه انداخته امروز رفتم آز گفتن منفیه. یعنی میشه بعدا مثبت‌ بشه؟؟؟

سلام بچه ها منم همین اتفاق برام افتاده بی بی چکم هاله خیلی واضه انداخته امروز رفتم آز گفتن منفیه. یع ...

اگه بی بی چک مدیکور زدی که بهش اعتمادی نیست بهتره روژان بگیری اگه خط انداخت مطمئن باش بارداری بعدش برو یه آزمایشگاه دیگه دوباره آزمایش بده البته بزار چندروز از پریودت بگذره

اگه بی بی چک مدیکور زدی که بهش اعتمادی نیست بهتره روژان بگیری اگه خط انداخت مطمئن باش بارداری بعدش ب ...

اره مدیکور بود ولی هیچوقت واسه من تا حالا کاذب نشون نداده همیشه منفی منفی بوده. این دفعه خیلی واضح دقیقا همون موقع خط دومش افتاد. میگم شاید زود آزمایش دادم که منفی شده. میزارم شنبه دوباره بی بی میزنم. اگه پر رنگ تر شد میرم آز بازم

اره مدیکور بود ولی هیچوقت واسه من تا حالا کاذب نشون نداده همیشه منفی منفی بوده. این دفعه خیلی واضح د ...

منم همیشه مدیکور درست بود ولی اون ماهی که استفاده کردم چهارتا مدیکور مثبت کاذب شد . همیشه الکی نیست بعضی وقتا خرابن نمیدونم چرا . ولی به نظرم اول یه مارک دیگه رو امتحان کن بیخودی آز نرو

منم همیشه مدیکور درست بود ولی اون ماهی که استفاده کردم چهارتا مدیکور مثبت کاذب شد . همیشه الکی نیست ...

ای بابااا. 😞 باشه عزیزم مرسی. ۴ تا بی بی چکی که استفاده کردین پر رنگ ترم میشد؟ 

ای بابااا. 😞 باشه عزیزم مرسی. ۴ تا بی بی چکی که استفاده کردین پر رنگ ترم میشد؟ 

آره بخدا هر روزم پررنگتر میشد قاطی داشت خیلی خورد تو ذوقم ولی خداروشکر ماه بعدش باردار شدم 

2706