2737
2739
عنوان

بی بی مثبت آزمایش منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 46 پست
عزیزم میشه وقتی رفتی بیای اینجا خبرشو بدی که دکتر چی گفت؟ کی میری؟

ختما عزيزم والا زودتر ميخواستم برم اين برف مارو غافلگير كرد فردا حتما ميرم خبر ميدم عزيزم بهت

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2731

از اینا میگم خارجی ان

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
مننظر خبرت هستم

خبر ميدم بهت عزيزم

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
2740
از اینا هم داشتم گذاشتم اونم خط کمرنگ انداخت

اینا الکی خط نمیندازه،ضمنا من یه بار ازمایشگاه اشتباه داد نتیجه رو،دکتر برو

سلام عزيزم چون قول داده بودم بهتون خبر بدم من ديروز رفتم دكتر برام يه سرى ازمايشات هورمونى مثل تيروييد پرولاكتين يايسگى زود رس و اينا برام نوشته كه صبح انجام دادم و سونوى كيست كه بعدظهر انجام ميدم شنبه جوابشو ميبرم براى دكتر وجوابشو بهتون خبر ميدم شما هم برو دكتر پيگيرى كن

سلام دوست عزيز طبق قولى كه بهتون دادم من امروز رفتم دكتر جواب از و سونو رو نشون دادم يه كيست ٥ميل داشتم كه بزركه. و يه كم عفونت وتيروييدم يه كم كم كاره براى كيست قرص پروژسترون داد بيست روز بخورم بعد قطع كنم تا پريود شم بعد پريود دوباره برم سونو ببينه كيست اب شده يانه من قرص ضد باردارى براى ميگرنم نميتونم بخورم دكتر  اول اونو ميخواست بده كه گفتم ميگرن دارم  بعدم براى تيروييدم برو تيروكسين كه من نميخورم چون دكتر غددم قبلا بهم گفت مقدارش اونقدر بالا نيست كه بخواى بخورى الان كيست اگه رفع بشه انشالله مشكل حل شه شما چه كردى دكتر رفتين 

2706