2737
2739
عنوان

بی بی مثبت آزمایش منفی

556 بازدید | 46 پست

سلام من ۳ روز قبل موعدم بی بی چک زدم منفی شد گذاشتم فردای موعدم یه بی بی چک دیگه گذاشتم همون موقع یه هاله خیلی کمرنگ انداخت فرداش دوتا بی بی چک با مارکای مختلف گذاشتم که اونا هم یه خط کمرنگ انداخت و مثبت بودن رفتم آزمایش خون دادم منفی شد شبش هم باز بی بی چک گذاشتم باز خط کمرنگ افتاد الان تکلیف چیه؟ هیچ داروی نخوردم و آمپولی هم نزدم ماه پیش هم سونو دادم اصلا کیستی چیزی نداشتم همه چی نرمال بود

تعداد رای : 5
نظرسنجی
آره
0
0%
نه
1
20%
احتمال بارداری زیاده
1
20%
احتمال بارداری کمه
3
60%
خدایا من به قدرتت ایمان دارم

از مدل خودکاری بزار اونا درستن

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

دیگ آزمایش منفی نشون داده حتما منفیه. تیتر ندادی?

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم واقعا

اخه ازمایش دقیقه

ولی دلیل این هاله ها رو نمیفهمم

به نظرم دو روز دیگه صبر کن دوباره امتحان کن

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍
2728

منم يه هفته پيش اينجورى شد مردم و زنده شدم تا جواب از اومد منفى بود سه روز بعد جاى ديگه از دادم بازم منفى بود خداروشكر ولى فعلا پريود نشدم

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
خودکاریا کودومان؟

خارجی ان،مثه تبسنج

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2738
منم يه هفته پيش اينجورى شد مردم و زنده شدم تا جواب از اومد منفى بود سه روز بعد جاى ديگه از دادم بازم ...

شما هم مارکای مختلف گذاشتی همه مثبت بود؟ کیست یا عفونت نداری؟

خدایا من به قدرتت ایمان دارم
چرا بتا ۱ بود

خیلی پایینه. مال من با بتای ۹هم منفی بود. 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
شما هم مارکای مختلف گذاشتی همه مثبت بود؟ کیست یا عفونت نداری؟

من نزديك ١٥تا دوتا مارك گذاشتم دو تاش هاله انداخت يعنى اونروز مردم شوهرم خواب بود صداش كردم همينجور دوتامون مات بوديم شما هم برو يه جا ديگه از بده هورمون اچ سى جى اول تو خون نشون ميده بعد إدرار 

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....

ميخواستم برم دكترببينم چرا اينجورى شدم كيست و عفونت ندارم