1265
1292
عنوان

ینی هک شدم😥😥😥😥😳😤😕

248 بازدید | 27 پست

سلام .رفتم موبوگرام پیام بخونم یهو دیدم یه مخاطب جدید دارم رفتم تو مخاطبام هم اسمش بود ولی شمارشو نشون نمیداد ولی رفتم موبو زدم رو پروفایلش شمارشو نشون داد تو موبوگرام قسمتی که میگه هک شدی هم کسیو نسون نمیداد😥😥😥😥😥😒😒😒😒😒

درحال نبرد با زندگی😬😬😬من پیروزم😏💪

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1279
خب اخه مخاطب جدید از کجامیاد؟من که همچین مخاطبیو نداشتم😭😭😭😭😭

خب اون شماره تو داشته.

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
ببین قبلا گوشی شوهرم دست من بود بعد که یه گوشی خریدم اونو دادم شوهرم .مخاطبای تل گرام اون برا من میو ...

نه گوشیم مال خودم بوده از اول😭😭😭😭😭

1320
خب اون شماره تو داشته.

ینی اون شماره منو داشته باشه شمارش واسه من نشون میده؟پیامی هم نداده فقط نوشته وارد موبوگرام شد

1288
نترس بابا.کسی نمیتونه سواستفاده کنه .چونمخاطبای اون میاد برا تو مال تو نمیره.الان مال منم همینجوریه. ...

😭😭😭😭😭😭😭

ینی اون شماره منو داشته باشه شمارش واسه من نشون میده؟پیامی هم نداده فقط نوشته وارد موبوگرام شد

اگر فقط اعلام کرده یعنی داشتی یا یکبار سیوش کردی یادت نیست.من خودم یه بار نمایندگی سامسونگو۲روز سیو کردم.بعدم پاکش کردم.چندوقت قبل همینو دیدم کلی فکر کردم یادم اومد شماره نمایندگی بود

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
1290