2737
2734
عنوان

آب روم رفت از بس خندیدم

644 بازدید | 46 پست

بچه ها من تاپیک شرم آورترین خاطره زندگی رو تو علاقمندیام گذاشتم هر وقت وقت کنم میخونم

الانم اداره ام

همکارمم تو اتاق بود من داشتم می خوندمش(همکارم آقاس)

یه خاطره مال جوراب توری که سوراخ شده بود رو میخوندم

نتونستم خودم رو کنترل کنم

اینقدر بد شددد

آبروم رفت

گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود(خدایا فقط تو)

این خاطره اس::

از مهمونی اومده بودیم جوراب شلواری رو از پام دراوردم دیدم اندازه یه دایره بزرگ وسطش قلوه کن شده ...انداختمش بالا کمد تو طاقچه ...گذشت و چند وقت بعد تمیز کار اومد خونمون میره بالا کمد رو تمیز کنه جوراب شلواری رو میاندازه پایین و مشغول کار میشه مامانم که براش چایی میاره میبینه یه پارچه توری سیاه افتاده یه طرف باخودش میگه جز وسایل کار طرفه مثل تنظیف و این چیزا میزاره رو بقچه اقاهه...بعد مرده میره سالن رو تمیز کنه دوباره مامانم میبره میزاره کنار وسایلش خلاصه صبح تا بعد ازظهر هرجا مرده برای تمیز کاری میرفته مامانم این رو میزاشته تو اثاث طرف ،عصر که مرده داشته از خونه بیرون میرفته انداخته بود جوراب شلواری رو تو حیاط و  رفته بود ...تازه اونجا مامانم بازش میکنه میبینه جوراب شلواری یه دایره بزرگ وسط خشکش هم پاره اس ...شب که من اومدم تا یک ساعت فحشم میداد که حالا مرده با خودش میگه این پیرزن بدنش میخاره میخاسته نخ بده ...چند وقت بعدش خالم زنگ زده بود برای تمیز کاری بیاد تا معرفی کرده بود مرده گفته بود خانم من از این شغل اومدم بیرون

گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود(خدایا فقط تو)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😅😅😅😅

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
2740
لینک بده منم بخونم اون تاپیکو

بفرما 😄😄

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1434455/شرم-آور-ترین-خاطره-زندگیتون-ک-دلتون-خواسته-آب-شین-برین-تو-زمینو-بگینبیاید-منم-بگم-تو-دلم-نمونه

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
2706