بچه ها من یادمه ترم اول دانشگاه بودم .😥

سر کلاس نقشه۱ بودیم سر این کلاسا چون کشیدنیه استاد میاد بالا سرمون نگاه میکنه کمک میکنه و اینا

بچه ها من عادت دارم برای تمرکز آدامس میجوم دو تا آدامس خرسی رو قشنگ سر کلاس تو دهنم بود 

بعد یه قسمت درسو مشکل داشتم استادو صدا کردم اونم بنده خدا اومد جلو گفت مشکلتون چیه

منننننننهههه احمقققق داشتم با آدامس حرف میزدم یهووووووووو آدامسه با اوننننن حجم از دهنم پرت شد قشنگ افتاد روی لپه استاد با دو کیلو تتتتففف😢😢😢😢😢😢

بعد از صورتش لیز خورد افتاد رو کتابم 

با یه حالت چندش آور صورتشو پاک کرد و رفتتتت 😂😂😂😂😂😥😥😥😢😢😢😢

در حدی بد بود که اومدم کتابمو پاک کنم اون نوشته هام خراب میشدن رنگ پس میدادن 😆😆😆😆😅😅😅😅😥😥😥😢😢😢

بعد استادو بچه ها از اون به بعد صدا میکردن دیگه نمیرفت نزدیکشون همونجا پاتخته از دور توضیح میداد هنوزم که ترم اخرمه نگام میکنه بهم میخندددده 😭😭😭😭😭😆😆😆😆😆😅😅😅😅😅😅😂😂😂😂😂😃😃😃😃😃

هووووووف شرمنده ام بخدا شرمنده ام 

اونایی که منو از روی این خاطره شناختین بیاین بگین 😶😶😶😥😥😥😥

(سوگلی السلطنه بانوی اول♚ ) سوگول نیستم سوگلم ولی شما که باز میگین سوگول پس فرقی نداره 😆
1396/07/11
|
23:01

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

دامادمون رفته بود حموم من نمیدونستم از راه رسیدم رفتم تو حمام ی دفعه دیدم لخت وایساده جیغ زدم فرار ...

😅😅😅😅😅😅😅

(سوگلی السلطنه بانوی اول♚ ) سوگول نیستم سوگلم ولی شما که باز میگین سوگول پس فرقی نداره 😆
من بودم کلا حذف میکردم اون درسو  دیگه باهاش کلاس برنمیداشتم از خجالتم😥

گند زدم 😢

ترم اول از بالای پل هوایی دانشگاه لیز خوردم  و پالتوم نقش  اون زنجیر گردان  دور تانک  و ایفا کرد  و به صورت خیلی شیک  از بالاترین پله لیز خوردم  و اومدم رسیدم پایین!!چند تا سال بالایی رد شدن کبود شده بودن از خنده  اما نخندیدن..برگشتم بالا رو نگاه کردم دیدم دوستام  کف پل هوایی ترکیدن  از خنده  و واسم دست تکون دادن😂😂😂😂😂

پرواز را به خاطر بسپار..... پرنده مردنی است....