2737
2734
عنوان

موس واسه موهام گرفتم ولی.......کمک....

984 بازدید | 11 پست
سلام..خسته نباشید..من دیروز موس واسه موهای خیلی شلالم گرفتم..فروشنده گفت این قوی هستش و به موهات حالت میده...ولی نداد.....هرکاری کردم....گفت 5 دقیقه موهاتو تو دستت بگیر..بهد خودش موج دار میشه...ولی نشد...وخیلی زشت و نامرتب شد...میخواستم واسه عروسی فردا که میرم خودم موهامو درست کنم.....حالا چه کار کنم؟؟ راهی داره موس موهامو حالت دار کنه؟؟؟
الهی ان ده که آن به
سارا جون موس و بزن بعد یه کم ژل بریز رو دستت و همون طوری موهاتو مشت کن تو دستت سرتم خم کن پایین
از این ژلای خشک بزن مثل اتوسا
بعد سشوار رو بگیر روش تا خشک بشه
ایشالله که جواب میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پنج دقیقه؟؟ چه خبره؟ مارکش چیه؟
من وقتی از حموم اومدم یکم چنگ تو موهام میندازم گره هاش باز شه و مرتب شه بعد دولا میشم و همه موهامو میارم تو صورتم بعد موس را میزنمیکم موهامو با دست میدم به سمت بالا
بعد صاف وای میسم و موهامو میریزم پشتم. خودش حالت میگیره
اگه ازین سشوارا داری که موجدار میکنه موها رو اول موهات که نمداره با اون حالت بهش بده بعد موس بزن
دوستم یبار اینطوری موهای منو فری کرد
مو باید دونم باشه وقتی موس میزنی
اگر کسی را نداشتی که به او فکر کنی به اسمان بیندیش زیرا درآن کسی هست که به تو می اندیشد...
آخه دوستان موهام خیلی شلال هستش......بی حالت هست...فروشنده گفت بهش حالت میده...
متاسفانه از اون سشوار ها ندارم....
باشه شپی جان با اونم امتحان میکنم....
الهی ان ده که آن به
2740
عزیزم برای استفاده از موس برای موهای خیلی لخت باید موهات رو وقتی از حمام میای یه کم اب موهات رو با حوله بگیری بعد از سشواری که سری دیسپانسیر داره باید استفاده کنی به این شکل که

اول موهات رو به چند قسمت کن و لایه لایه مثل رنگ کردن اول شونه کن و بعد موس بزن و دوباره شونه کن و بعد لایه بعدی تا اخر بعد موهات رو محکم از عقب به جلو پرت کن یعنی سرت رو یهو دولا کن دو تا سه بار این کار رو بکن

بعد موهات رو بریز به سمت جلو و بشین رو صندلی و با اون سری دیسپانسیر باید موهات رو از نوک موت بیزیزی روی اون سری و تا جایی که اون سری به سر خودت بچسبه بیاریش بالا و به صورت دورانی رو سرت بچرخونی و ول کنی و دوباره تیکه بعد تا زمانی که کاملا موهات خشک بشه

خانومی شاید با خوندنش بگی سخته ولی انجامش خیلی راحته کل این کار 30 تا 45 دقیقه طول میکشه ولی در عوض نتیجش عاااااااااااااااااالیه .من ارایشگرم و همیشه برای خودم و مشتریم از این روش استفاده میکنم .

اگر سشوارت اون سری رو نداشت باید با دستات موهات رو تو دستات جمع کنی و مدام دستات رو تو موهات تکون بدی و سشوار رو هم از بالای سرت نگه داری از پایین اگر بگیری موهات وز میکنه .
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو