2733
2739
عنوان

تقویت هوش کودکان پیش از دبستان

10010 بازدید | 21 پست

سلام دوستان میخواستم بدونم بچه های زیر هفت سال تون از لحاظ هوشی در چه سطحی هستن و آیا شما از هوش و حواسشون راضی هستین باهاشون چه تمرینایی تو خونه میکنین یا چه کلاسی میفرستینشون برای تقویت هوش و عملکردهاشون

گفت: 《 من غم و اندوهم را تنها به خدا میگویم.》   ❤سوره مبارکه یوسف❤

من کلاسوایناکه براتقویت هوش نذاشتم

ولی خب توخونه خیلی پازل درست میکنیم

بازیهای بازیتاbazitaخیلی باحالن وبراهوش بچه هاست ودوسه تاییشوخریدم براش

کلا بازی کردن خیلی روتقویت هوش موثره حتی قایم موشک...

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

عزيزم من خودم مربي پيش دبستاني هستم اگر ميخوايد براي مدرسه به مشكل نخوريد روي تمركز فرزندتون كاركنيد الان نود  درصد بچه ها مشكلي كه ما باهاشون داريم اينه كه تمركز ندارن و حراسشون جاي ديگه س علتش هم اينه كه يا زيادي پاي تبلت و كارتون هستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من مجردم ولی خواهرم کلاس ۴ ام و دخترواقعاباهوشیه

از وقتی میرفت مهدخودم باش شعروقران  و خوندن وایناکارمیکردم الانم که کلاس چهارم کلاس قرآن میره هفته ای بار بنظرم واقعاحفظ قران هم از لحاظ روحی معنوی اثرداره روبچه وبزرگ هم حافظه وهوش وخودم دیپلم زبان دارم براش فلش کارت گرفتم لغتای ساده روشروع کردم بش یاد دادن تودرساشم ریاضی روبیشترباش کارمیکنم نرم افزار آمورشی گرفتم براش

من مجردم ولی خواهرم کلاس ۴ ام و دخترواقعاباهوشیه از وقتی میرفت مهدخودم باش شعروقران  و خوندن و ...

بله صدر صد حفظ و قرائت قران تاثیر خیلی زیادی تو حافظه وروحیه داره کاملا باهاتون موافقم

2740

چه خوب که شما مربی هستین میشه بگین برای ورودی پیش دبستانی در مورد چه چیزهایی تست میگیرن از بچه ها و ما مادرا چه تمرینایی برای تمرکز و دقتشون بکنیم؟؟

عزيزم من خودم مربي پيش دبستاني هستم اگر ميخوايد براي مدرسه به مشكل نخوريد روي تمركز فرزندتون كاركنيد ...

من دوماهی میشه که گوشی رو باترفند و کلک از دست بچه م گرفتم خیلیییی وابسته به بازیهای موبایل شده بود.

عزیزم ببخشید قصد دخالت ندارم اما کنیز به معنی برده جنسی هست که خیلی از ما ایرانیا نمی دونیم.. .بازم ببخشید دخالت کردم چون دیدم نه در شان شماست نه در شان خانوم فاطمه زهرا

عزیزم ببخشید قصد دخالت ندارم اما کنیز به معنی برده جنسی هست که خیلی از ما ایرانیا نمی دونیم.. .بازم ...

خواهش میکنم میدونم نیتتون خیره ولی من الان توی لغت نامه دهخدا و معین جستجو کردم معنی کنیز خادم و خدمتکار زن هست کنیز اگر کنیز مرد باشه میتونه بدون ازدواج رابطه با صاحبش داشته باشه و صرفا مختص مساله جنسی نیست کنیز حضرت زهرا که ایشون هم خودشون بانو هستن دیگه همچین معنی نداره گرچه من وقتی این اسم رو انتخاب کردم سریع پشیمون شدم یه لحظه به خودم اومدم گفتم من لیاقت کنیزی ایشون رو هم ندارم اما هر کاری کردم نتونستم عوضش کنم ..

چه خوب که شما مربی هستین میشه بگین برای ورودی پیش دبستانی در مورد چه چیزهایی تست میگیرن از بچه ها و ...

براي قبل از پيش دبستان ازمون ندارن براي ورود به كلاس اول سنجش انجام ميشه كه اونم فرماليته س متاسفانه

من شاگردي داشتم كه مشكل شديد خانوادگي داشت كل سال سه كلمه هم حرف نزد تو كلاس مطمئن بودم سنجش ردش ميكنن ولي امسال كلاسه اوله  بنده خدا معلمش داغون شده ميگه حتي رنگا رو هم بلد نيست

براي قبل از پيش دبستان ازمون ندارن براي ورود به كلاس اول سنجش انجام ميشه كه اونم فرماليته س متاسفانه

والا من قراره اسم پسرمو یه پیش دبستانی بنویسم که مدرسه اش تا پیش دانشگاهی داره یکسره بره بالا و خیلیییی مدرسه ی نمونه ایه گفتن امتحان ورودی داره و خیلی سختگیرن برای همین موندم چه امتحانی میگیرن البته پسرم هوش خوبی داره ولی نمیدونم سطح سوالات چه حدیه

2706